غذای خانگی سه سار چیتگر

قسمت اول مرحله نهایی مسابقه عصرجدید امشب پخش می شود - ژولی پولی

قسمت اول مرحله نهایی مسابقه عصرجدید امشب پخش می شود

قسمت اول مرحله نهایی مسابقه عصرجدید امشب پخش می شود

22 اردیبهشت 1398

خبر پخش مرحله ی نهایی مسابقه استعدادیابی عصرجدید در ایام ماه مبارک رمضان می تواند، خبر خوشحال کننده ای برای دوستداران این برنامه باشد.

در ایام ماه مبارک رمضان یکشنبه ها و دوشنبه ها ساعت ۲۲:۳۰ مرحله ی نهایی مسابقه استعدادیابی عصرجدید از شبکه ی ۳ سیما پخش خواهد شد.

قسمت اول مرحله نهایی مسابقه عصرجدید امشب یکشنبه ۲۲ اردیبهشت در ساعت ۲۲:۳۰ بر روی آنتن شبکه ۳ می رود.

روز گذشته صفحه ی رسمی اینستاگرام مسابقه استعدادیابی عصرجدید پستی را منتشر کرد و در مورد جزئیات مرحله ی نهایی این مسابقه، اطلاعاتی را در اختیار مردم قرار داد که در زیر به آن اشاره خواهیم کرد:

اینستاگرام مسابقه استعدادیابی عصرجدید
💪
تغییرات #عصرجدید برای هیجان بیشتر 
هیجان و اضطراب فصل مقدماتی یک طرف، انفجار صحنه از اجراهای فصل دوم، طرف دیگر!

ضبط مرحله دوم عصرجدید شروع شده و ۶۰ اجرای برتر که با رای مستقیم هیات داوران، آرای مردمی، اعتبارنامه طلایی هیات ژوری و انتخاب گروه برنامه‌ساز، برگزیده و یک هفته در باشگاه مهارت بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران، آموزش دیده‌اند، حالا مهیای مرحله حساس این رقابت شده‌اند و آماده‌اند تا صحنه این برنامه را منفجر کنند.
برای فصل دوم، عصرجدید تغییراتی داشته که این تفاوت‌ها، هیجان برنامه را بالاتر خواهد برد. برای نمونه، در آغاز هر اجرا، هر چهار ضربدر داوران، قرمزرنگ است و شرکت‌کننده‌ها باید با اجرای قوی‌تر خود نسبت به فصل مقدماتی، داوران را متقاعد کنند که ضربدرشان را سفید کنند. در هر برنامه هم از میان اجراهای راه‌یافته به فینال همان شب، هیات ژوری تنها دو اجرا را برمی‌گزینند تا راهی مرحله آرای مردمی شود. .
این تغییر به این معنی است که قضاوت نهایی دور دوم، فقط و فقط به عهده مردم است و آنها هستند که از هر برنامه، با رای خود، تنها یک اجرا را برای حضور در مرحله نیمه‌نهایی برمی‌گزینند. بعد از پخش هر قسمت، مردم ۲۴ساعت فرصت دارند تا از طریق اپلیکیشن روبیکا یا با شماره‌گیری کد هر اجرا، رای خود را ثبت کنند و در نهایت، ۱۵ اجرا از میان ۶۰ اجرا، راهی نیمه‌نهایی خواهند شد.
از تغییرات دیگر برنامه هم می‌توان به متفاوت‌شدن دکور اشاره کرد که رنگ و لعاب تازه‌ای به خود گرفته و اجرای شرکت‌کننده‌ها را باشکوه‌تر و با جلوه‌های بصری قوی‌تر ساخته است. 
هر یکشنبه و دوشنبه منتظر پخش مرحله دوم این مسابقه نفسگیر باشید؛

ساعت ۲۲:۳۰/ شبکه سه سیما.