غذای خانگی سه سار چیتگر

تبلیغات - ژولی پولی

تبلیغات

تبلیغات

4 فروردین 1399

ژولی پولی در حال حاضر برای شما دوستان عزیز که دنبال دیده شدن و فروش محصولات خود هستید سه راه تبلیغاتی را در نظر گرفته است که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد:

۱ – بنرهای تبلیغاتی

جایگاه هایی در قسمت هدر سایت و سایدبار در نظر گرفته شده است که می تواند در جهت معرفی و ارائه محصولات و خدمات شما موثر باشد.

این گونه تبلیغات علاوه بر اینکه محصولات و خدمات شما را معرفی می کند و در افزایش فروش شما تاثیر دارد یک بک لینک به سایت شما محسوب می شود و در افزایش ترافیک سایت شما تاثیر بسزایی دارد.

شما می توانید در دو بازه ی زمانی یک ماهه و سه ماهه بنرهای تبلیغاتی را سفارش دهید.

اگر شما بنر تبلیغاتی را بصورت سه ماهه سفارش دهید نسبت به اینکه بخواهید هر بازه ی زمانی یکماهه تبلیغات بنری انجام دهید و دوباره تمدید کنید صرفه اقتصادی بیشتری دارد.

تبلیغات بنری در ژولی پولی از نوع CPT می باشد یعنی به ازای بازه ی زمانی یکماهه یا سه ماهه شما مبلغ مشخصی را پرداخت می کنید که به میزان کلیک بر روی بنر مورد نظر بستگی ندارد.

*اگر خودتان با طراحی بنر آشنایی دارید می توانید بنر با یکی از سایزهای ۹۰*۷۲۸ یا ۲۵۰*۳۰۰ طراحی نمایید و با لینک صفحه اصلی یا لندینگ پیج خود ارسال نمایید.

اگر با طراحی بنر تبلیغاتی آشنایی ندارید، کارشناسان بخش طراحی ما می توانند طراحی بنر تبلیغاتی را برای شما انجام دهند که هزینه بصورت جداگانه حساب می شود.

۲ – رپورتاژ آگهی:

یکی از بهترین و پر بازده ترین روش های تبلیغات، رپورتاژ آگهی می باشد که در چندین سال اخیر مرسوم شده است.

رپورتاژ آگهی یک روش غیر مستقیم برای تبلیغات محسوب می شود از این جهت که شما یک متن را برای ما ارسال می کنید که در بین محتواهای خود سایت ژولی پولی قرار می گیرد.

شما یک متن با محتوای ۸۰۰ تا ۱۵۰۰ کلمه ای را به همراه دو تصویر و دو لینک از سایت خود در اختیار ما قرار می دهید که در دسته بندی مربوطه در بین سایر محتواهای مشابه سایت قرار می گیرد.

اگر شما محتوانویس یا شخصی که محتواهای تبلیغاتی بتواند بنویسد را در مجموعه ی خود ندارید، همکاران محتوانویس ما می توانند مطابق با موضوع مورد نظر شما برایتان رپورتاژ بنویسند که البته هزینه انجام رپورتاژ آگهی جداگانه محاسبه می شود.

مزیت بزرگ رپورتاژ آگهی این است که تبلیغات دائمی محسوب می شود و بازه ی زمانی ندارد و شما با یک بار هزینه از تبلیغات دائمی در ژولی پولی برخوردار خواهید شد.

۳ – تبلیغات متنی:

تبلیغات متنی که نوعی بک لینک با ارزش برای شما محسوب می شود می تواند در سایدبار و فوتر ژولی پولی قرار بگیرد که موجب بالا بردن اعتبار سایت شما می شود و در سئوی سایت شما تاثیر بسزایی دارد.

تبلیغات در ژولی پولی:

افرادی که در بخش های صنایع غذایی، گل و گیاه، مد و پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، تبلیغ فیلم های سینمایی و سریالی، گردشگری و … فعالیت می کنند می توانند متناسب با شغل خود در ژولی پولی تبلیغات هدفمند انجام دهند زیرا ژولی پولی دارای طیف گسترده ی بازدید از اغشار مختلف جامعه می باشد.

برای اطلاع از تعرفه تبلیغات بنری، رپورتاژ یا تبلیغات متنی در سایت ژولی پولی می توانید به ایمیل info@joolipooli.ir  یا آی دی joolipooliadmin در تلگرام پیام ارسال نمایید.