غذای خانگی سه سار چیتگر

۵ تکنیک مهم جهت بالا بردن اعتماد به نفس - اعتماد به نفس - تقویت اعتماد به نفس

۵ تکنیک مهم جهت بالا بردن اعتماد به نفس

۵ تکنیک مهم جهت بالا بردن اعتماد به نفس

9 شهریور 1397

سلام و درود فراوان بر شما دوستان عزیز

امروز ژولی پولی قصد دارد ۵ تکنیک مهم جهت بالا بردن اعتماد به نفس را به شما معرفی کند. با ما همراه باشید…

 1. ورزش کردن

  انجام فعالیت فیزیکی و ورزش کردن باعث ترشح هورمون های مهمی در بدن انسان می شود و به او کمک می کند تا علاوه بر دریافت انرژی مثبت و دادن شکل زیبایی به فیزیک خود، سطح اعتماد به نفس وی را افزایش دهد.

 1. گوش کردن به موسیقی های شادی بخش

  یکی دیگر از این عوامل بالا بردن اعتماد به نفس گوش کردن به موسیقی است. مطمئنا در عروسی یا جشن ها دیده اید، عده ای از مردان یا زنان ساعات زیادی را در وسط محفل مشغول به رقص وشادمانی هستند این افراد دارای اعتماد به نفش بالایی می باشند.

 1. اگر خجالت می کشید، تظاهر به اعتماد به نفس کنید.

  خیلی از افراد برایشان سخت است با طرف مقابل خود ارتباط دوستانه برقرار کنند. اگراشخاص در مراحل اولیه آشنایی تظاهر به داشتن روحیه ای قوی و اعتماد به نفس کنند، در مراحل بعدی حس اعتماد به نفس درآنان ایجاد خواهد شد.

5 تکنیک افزایش اعتماد به نفس

 1. از اطرافیان خود کمک بگیرید.

  اگر فردی را دیدید که می تواند به آسانی با دیگران ارتباط برقرار کند، یقین بدانید که این مسئله ناشی از تقویت اعتماد به نفس در وجود او بوده است. شما هم می توانید درتقویت این امر از او کمک بگیرید، زیرا یک روزه نمی توان اعتماد به نفس را تقویت کرد و گاه روزها و یا ماه ها ممکن است این مسئله به طول بیانجامد.

 1. همیشه خوش تیپ باشید.

  مردان ایتالیایی همیشه با ظاهری آراسته دیده شده اند، به خود عطر می زنند و لباس هایی مناسب به تن می کنند که همین امر سبب بالا رفتن سطح اعتماد به نفس در آن شده است.