یاسین صفا کیست؟ + عکس - ژولی پولی

یاسین صفا کیست؟ + عکس

یاسین صفا کیست؟ + عکس

۳۱ خرداد ۱۴۰۰

یاسین صفا کیست؟ + عکس وی را در مجله خبری ژولی پولی مشاهده نمایید.

به گزارش ژولی پولی به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، ویدئویی از اجرای زیبای یک پسر ۱۸ ساله ایرانی در فضای مجازی منتشر می‌شود که توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرده است و بسیار مورد تشویق آنان قرار گرفته است.

این پسر جوان یاسین صفا نام دارد که برای تفریح به پرتغال سفر کرده اما به دلیل کرونا همچنان در این کشور زندگی می‌کند. او در مسابقه گات تلنت پرتغال شرکت نمود و با دو اجرا، موفق به دریافت زنگ طلائی شد و به مرحله بعدی این مسابقه راه یافت.

اجرای اول او یک آهنگ انگلیسی و اجرای دوم او به درخواست داوران یک آهنگ به زبان فارسی بود. او با گیتار و صدایش توجه داوران را به خود معطوف کرد و به مرحله بعدی مسابقه گات تلنت ۲۰۲۱ پرتغال راه پیدا کرد.

کاربران فراوانی صدای او را بسیار دلنشین می‌دانند و عنوان می‌کنند او آینده‌ی درخشانی خواهد داشت. کاربران ایرانی نیز با تشویق و تحسین جوان هموطن‌شان عنوان می‌کنند هر دو اجرای او فوق‌العاده بود و باعث افتخار یک ایرانی است که هموطنش در جایگاه موفقیت قرار گیرد. این کاربران معتقدند یاسین لایق زنگ طلائی بود و صدایی بسیار زیبا و اجرایی بی‌نقص دارد. همچنین کاربران ایرانی چنین جوانی را سرمایه ایران می‌خوانند و به موفقیت او در مرحله‌ی بعدی مسابقه گات تلنت پرتغال امیدوارند.

کپشن اینستاگرام یاسین صفا:

سلام به همه عزیزان 👋 !!! خیلی ممنونم که مرا دنبال کردید.

و با مهربانی از من در این سفر شگفت انگیز حمایت کردید.

تست من برای نیمه نهایی بزرگ Got Talent Portugal 🇵🇹 این یکشنبه ، ۲۰ ژوئن ساعت ۲۱:۳۰ از RTP1 است! من برای رسیدن به فینال به آرای شما احتیاج دارم! لطفا به من کمک کنید و این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

من روی آرای شما حساب می کنم.

امیدوارم باعث افتخار شما باشم.

❤️بسیار از شما متشکرم.