غذای خانگی سه سار چیتگر

پیام حسن نژاد اجرای اول قسمت ششم مرحله دوم عصرجدید - ژولی پولی

پیام حسن نژاد اجرای اول قسمت ششم مرحله دوم عصرجدید

پیام حسن نژاد اجرای اول قسمت ششم مرحله دوم عصرجدید

17 خرداد 1398

قسمت ششم مرحله ی دوم مسابقه ی استعدادیابی عصرجدید امروز جمعه ۱۷ خرداد ساعت ۱۸:۳۰ با اجرای احسان علیخانی و داوری دکتر سید بشیر حسینی، آریا عظیمی نژاد، رویا نونهالی، امین حیایی بر روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت.

اولین اجرای قسمت ششم مرحله دوم مسابقه عصرجدید توسط پیام حسن نژاد انجام شد.

مهارت پیام حسن نژاد کلیستنیکس (Calisthenics) می باشد، کلیستنیکس ورزشی است که در آن حرکات با وزن بدن انجام می شد و از هیچگونه وزنه ای استفاده نمی شود و بیشتر حرکات بارفیکس و شنای سوئدی بکار برده می شود.

پیام حسن نژاد موفق شد نظر مثبت چهار داور مسابقه عصرجدید را از آن خود کند و با چهار چراغ سفید در فینال قسمت ششم مرحله دوم حضور خواهد داشت.

پیام حسن نژاد و مهدی عبدالوند در پایان قسمت ششم طبق نظر داوران به عنوان برنده اعلام شدند و باید منتظر آرای مردمی باشند تا در بین ۱۰ نفر مرحله ی نیمه نهایی قرار بگیرند.

افرادی که علاقمند باشند می توانند تا ساعت ۲۰ روز شنبه ۱۸ خرداد از طریق اپلیکیشن روبیکا و یا شماره گیری کد دستوری هر شرکت کننده، استعداد برتر قسمت چهارم مرحله دوم مسابقه استعدادیابی عصرجدید را انتخاب کنند.

شرکت در رای گیری مسابقه استعدادیابی عصرجدید کاملا رایگان می باشد.

حال باید منتظر باشیم و ببینیم طبق رای و نظر مردم رقابت پیام حسن نژاد و مهدی عبدالوند به کجا می انجامد و کدامشان می توانند شانس حضور در فینال مسابقه استعدادیابی عصرجدید را از آن خود کنند.

کد راى به مهدی عبدالوند:
۱۵۰#*۷۸۰*
کد راى پیام حسن نژاد:
۱۵۱#*۷۸۰*

اجرای پیام حسن نژاد در مسابقه عصرجدید:


حرکت سخت پیام حسن نژاد برای جلب نظر امین حیایی: