غذای خانگی سه سار چیتگر

پارسا خائف برنده جایزه بین المللی در آذربایجان شد - ژولی پولی

پارسا خائف برنده جایزه بین المللی در آذربایجان شد

پارسا خائف برنده جایزه بین المللی در آذربایجان شد

18 مهر 1398

پارسا خائف نوجوان ۱۴ ساله ی اردبیلی که یک خواننده خوش صدا و تمام عیار است و با مسابقه استعدادیابی عصرجدید به عموم مردم معرفی شد و یکی از شگفتی های عصرجدید بود، امروز موفق شد برنده ی جایزه بین المللی موسیقی در کشور آذربایجان شود.

امروز صفحه ی رسمی اینستاگرام مسابقه استعدادیابی عصرجدید پستی را منتشر کرد و در کپشن آن نوشت:

پارسا خائف برنده جایزه بین المللی شد

💪 پارسا خائف برنده ویژه GRAND prix فستیوال موسیقی موغام کشورهای اسلامی شد.

پارسا خائف هنرمند نوجوان کشورمان برنده ویژه (GRAND PRIX) یازدهمین فستیوال موسیقی موغام کشورهای اسلامی که در جمهوری آذربایجان برگزار می شد را از آن خود کرد.

در این فستیوال بین المللی که هنرمندان کشور اسلامی اعم از ( جمهوری آذربایجان ،ایران ، ترکیه، عراق ،مصر، ازبکستان، قزاقستان، ترکمنستان، قرقیزستان )شرکت داشتند راه یافتگان به فینال مسابقه به اجرای قطعات خود پرداختند.

این هنرمند نوجوان اردبیلی با اجرای تصنیفی در دستگاه نوا توانست نظر قاطع داوران فستیوال را جلب و مقام برترین خواننده GRAND prix و دیپلم بین المللی فستیوال موسیقی کشورهای اسلامی ویژه نوجوانان را از آن خود کند.

اساتید موسیقی هنرستان اقبال آذر تبریز آقایان بهرنگ تیلا، نیما رضایی فرد، وحید جبار زاده و یونس تارپود در این فستیوال پارسا خائف را بعنوان نوازنده همراهی می کردند.

لازم به توضیح است قطعه پارسا خائف را بهرنگ تیلا آهنگسازی کرده بود و استاد حسین ملک زاده تنها هنرمند ایرانی بود که در بین داوران حضور داشت.

داستان تولد یک ستاره (پارسا خائف) در عصرجدید