واکنش مهدی طارمی به انتشار عکسهای دو نفره اش با سحر قریشی - ژولی پولی

واکنش مهدی طارمی به انتشار عکسهای دو نفره اش با سحر قریشی

واکنش مهدی طارمی به انتشار عکسهای دو نفره اش با سحر قریشی

۱۰ اسفند ۱۳۹۸

مدتی از انتشار عکس های آتلیه ای مهدی طارمی و سحر قریشی می گذرد و این عکسها با بازتاب های زیادی در فضای مجازی و از سمت رسانه ها مواجه شده است.

حتی به تازگی مهران مدیری در برنامه دورهمی به عکس های آتلیله ای مهدی طارمی و سحر قریشی بصورت غیرمستقیم اشاره کرد.

مهران مدیری در برنامه دورهمی بصورت کنایه گفت: آنهایی که همدیگر را می پسندند تا زمانی که رسمی نشده، به آتلیه نروند. اگر هم به آتلیه مراجعه می کنند وضعیت دندانهای یکدیگر را در عکس بررسی نکنند و …

مهدی طارمی بازیکن تیم ملی کشورمان و تیم باشگاهی ریو آوه پرتغال پس از چندین روز که از انتشار عکس های دو نفره اش با سحر قریشی می گذرد، به اتفاقات پیش آمده واکنش نشان داد.

مهدی طارمی استوری را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و به این موضوع اشاره کرد که دو سال پیش یک رابطه کوتاه خصوصی با سحر قریشی داشته و عکسها مربوط به همان زمان می باشد.

استوری اینستاگرام سحر قریشی پس از انتشار عکسهایش با مهدی طارمی

استوری مهدی طارمی در واکنش به عکسهایش با سحر قریشی

استوری اینستاگرام مهدی طارمی:

یک بار و تمام

هر فردی یک حریم خصوصی دارد.

من هم مثل شما مردم زندگی می کنم، کارهایی که همه شما انجام میدید رو انجام میدم.

۲ سال پیش برای مدت کوتاهی در یک رابطه خصوصی بودم و هر کسی از من مربوط به اون زمان میشه.

امیدوارم برای شما چنین اتفاقی صورت نگیره که بعضیها هر جوری که دوست داشته باشند در هر فضایی صحبت کنند (یک برناامه تلویزیونی، یک روزنامه ورزشی و فضای مجازی)

شایعات فضای مجازی و دخالت در زندگی خصوصی این دو سلبریتی باعث شده که سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون و مهدی طارمی بازیکن تیم ملی کشورمان در این مدت روزهای سختی را سپری کنند و از نظر روحی در فشار زیادی قرار بگیرند.