غذای خانگی سه سار چیتگر

هومن حاجی عبد‌الهی و حمید لولایی هم کرونا گرفته‌اند+ عکس - ژولی پولی

هومن حاجی عبد‌الهی و حمید لولایی هم کرونا گرفته‌اند+ عکس

هومن حاجی عبد‌الهی و حمید لولایی هم کرونا گرفته‌اند+ عکس

21 مرداد 1400

هومن حاجی عبد‌الهی و حمید لولایی هم کرونا گرفته‌اند+ عکس را در مجله خبری ژولی پولی مشاهده نمایید.

هومن حاج عبدالهی به کرونا مبتلا شد. هومن حاج عبدالهی از جمله بازیگران طنز سریال پایتخت است که هومن حاج عبدالهی این روزها با کرونا دست و پنجه نرم می کند. هومن حاج عبدالهی و حمید لولایی و بازیگران دیگر نیز این روزها درگیر این ویروس منحوس هستند. برای حال هومن حاج عبدالهی دعا کنید.

به گزارش ژولی پولی به نقل از خبرگزاری رکنا، یک بازیگر تلویزیون گفت: بسیار دیگری از بازیگران نیز به کرونا مبتلا شده‌اند و این روزها حال خوبی ندارند از جمله آنها سحر ولدبیگی، حمید لولایی و هومن حاجی عبدالهی هستند که روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند.

میرطاهری مظلومی پیرامون درگذشت علی سلیمانی گفت: متاسفانه علی عزیز که در بیمارستان بستری بود و حالش رو به بهبود بود ناگهان با وضعیت بدی مواجه شد و صبح امروز با افت شدید اکسیژن خون درگذشت.

وی در همین راستا ابراز کرد: علی سلیمانی بازیگر بسیار شریف و با انگیزه‌ای بود و به دلیل اینکه این روزها سر کار و مشغول ایفای نقش بود دچار این ویروس شد.

این بازیگر تلویزیون تاکید کرد: بسیار دیگری از بازیگران نیز به کرونا مبتلا شده‌اند و این روزها حال خوبی ندارند از جمله آنها سحر ولدبیگی، حمید لولایی و هومن حاجی عبدالهی هستند که روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند.

مظلومی خاطرنشان کرد: از مسئولین بخواهید هنرمندان به ویژه بازیگران را واکسینه کنند ما بیشتر از هر قشر دیگری در خطر هستیم.

بیوگرافی هومن حاجی عبداللهی:

هومن حاجی‌عبداللهی زادهٔ ۲۳ تیر ۱۳۵۴ هنرپیشه، مجری تلویزیون، صداپیشه و دوبلور ایرانی است.

معروفترین نقش وی در عرصه بازیگری رحمت الله امینی شالیکار هزارجریبی بوده‌است؛ وی در مقطع بسیار کوتاهی عضو انجمن گویندگان جوان بوده‌است. از آثار دوبله وی می‌توان به آثاری چون هیولاها علیه بیگانگان در نقش دکتر سوسکه، ملاقات با رابینسون‌ها در نقش پدربزرگ، رئیس مزرعه در نقش مایلز و دو پیتزا فروش، دنیای وحش در نقش سنجاب باغ وحش، آواتار:اخرین بادافزار در نقش پدر ساکا و پادشاه باسیکسن و پرفسوری که به دنبال کتابخانه اسرار آمیز بودو پیرمرد لب ساحل، باب اسفنجی شلوار مکعبی در نقش باب اسفنجی، شرک ۱ در نقش شرک، خوش قدم در نقش شاهین و پنج بچه و شنی در نقش شنی نام برد.

او در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در بخش مسابقه تئاتر ایران دو جایزهٔ بهترین بازیگر مرد برای نمایش تناسخ سه تا سی و پنج تومن را کسب نمود.

بیوگرافی حمید لولایی:

حمید لولایی زادهٔ ۳ دی ۱۳۳۴ در تهران بازیگر ایرانی است. او فعالیت خود را از سال ۱۳۵۸ آغاز کرد. در این سال، رضا قاسمی او را برای ایفای نقش در تئاتر سبزه، دوست بچه‌ها به کارگردان آن رضا ژیان پیشنهاد داد و لولایی در این نمایش، در دو نقشِ فیل و دارکوب ظاهر شد. سپس در سال ۱۳۵۹ در نمایش بچه‌ها و خمرهٔ سخنگو به کارگردانی سیاوش طهمورث بازی کرد و کمی بعد در تئاتر آن شصت نفر، آن شصت هزار به کارگردانی بهرام ابراهیمی به ایفای نقش پرداخت.

با آنکه نخستین حضور لولایی در تلویزیون در سریال فراموش‌خانه بود، اما شهرت او بیشتر پس از بازی در سریال‌های طنز نوروز ۷۲ و ساعت خوش به‌دست آمد و با سریال زیر آسمان شهر در نقش خشایار مستوفی گسترش یافت. او در سال ۱۳۸۴، بابت ایفای نقش در فیلم چند می‌گیری گریه کنی، برندهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شد.