تلگرام ژولی پولی

هشت دلیل برای نگهداری گل گندمی در خانه - ژولی پولی

هشت دلیل برای نگهداری گل گندمی در خانه

هشت دلیل برای نگهداری گل گندمی در خانه

۱۱ اسفند ۱۳۹۷

گیاه عنکبوتی، گل گندمی یا سجافی یکی از گیاهان زیبایی است که نگهداری از آن در محیط آپارتمانی به راحتی انجام می گیرد.

اگر جزو افرادی هستید که فرصت کافی برای رسیدگی به گیاهان ندارید، گل گندمی می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد.

شرایط نگهداری گیاه گل گندمی

خرید گیاه آپارتمانی گل گندمی چندین دلیل دارد که شاید تا بحال به آن فکر نکرده باشید، ما امروز در بخش گیاهان آپارتمانی مجله خبری ژولی پولی به آن اشاره خواهیم کرد:

spider plant
  1. گل گندمی شکل ظاهری بسیار زیبایی دارد و با برگ های دو رنگ سبز و سفیدش می تواند جلوه ی خاصی به محیط زندگی و کار شما ببخشد.
  2. سجافی جزو گیاهان آویز است و می توانید آن را در گلدان های آویز کاشت بزنید.
  3. گل عنکبوتی قیمتش ارزان است و بابت خرید آن نیازی نیست مبلغ زیادی هزینه کنید.
  4. گل گندمی یکی از گیاهان تصفیه کننده هوا است و برای نگهداری در اتاق خواب مناسب می باشد، این گیاه سموم و آلودگی های محیط را از بین می برد.
  5. گل عنکبوتی نیاز به نور مستقیم خورشید ندارد، پس اگر منزل شما آفتابگیر نیست نگران نباشید چون گل گندمی سایه دوست است.
  6. سجافی به سرعت خود را با هر محیطی وفق می دهد و حتی می توانید این گیاه را در تراریوم بکارید و از دیدن آن در باغ شیشه ای لذت ببرید.
  7. گل گندمی روش تکثیر بسیار آسان است و از طریق گیاهچه هایی که به آن آویز می شود به راحتی قابل تکثیر است، با خرید یک گلدان از این گیاه می توانید در مدت کوتاهی آن را به چندین گلدان تبدیل کنید و حتی گیاهان جدید را به دوستان و آشنایان خود هدیه دهید.
  8. گل عنکبوتی رطوبت را دوست دارد، اگر هفته ای چند بار این گیاه را با اسپری آب غبارپاشی کنید هیچ وقت نوک برگهای گیاه نمی سوزد و همیشه طراوت و زیبایی خود را حفظ می کند.

وقت را غنیمت بشمارید و هر زمان از جلوی گلخانه یا گل فروشی رد شدید یک گیاه گل گندمی خریداری نمایید و از دوستی با این گیاه دوست داشتنی لذت ببرید.