نظر سید صالحی درباره قهرمان نیم فصل لیگ - ژولی پولی

نظر سید صالحی درباره قهرمان نیم فصل لیگ

نظر سید صالحی درباره قهرمان نیم فصل لیگ

۲ اسفند ۱۳۹۹

نطر مهدی سید صالحی درباره ی قهرمان نیم فصل لیگ برتر فوتبال ایران را در قسمت اخبار ورزشی مجله خبری ژولی پولی مشاهده نمایید.

به گزارش ژولی پولی  به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مهدی سید صالحی کارشناس فوتبال درباره برد پرسپولیس برابر گل گهر سیرجان در لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: گل گهر ابتدا بر بازی مسلط بود و این تیم موقعیت‌های خوبی را روی دروازه پرسپولیس ایجاد کرد، اما نتوانست از فرصت‌های خود استفاده کند.

او ادامه داد: البته سرخپوشان به خوبی تفکرات گل محمدی را اجرا کردند و با استفاده از کار‌های ترکیبی و بازی سرعتی توانستند از اشتباهات خط دفاعی گل گهر استفاده کنند. نوراللهی هم به خوبی به ۱۸ قدم حریف اضافه شد و گل اول تیمش را به ثمر رساند.

سید صالحی بیان کرد: بازیکنان گل گهر بعد از دریافت گل یکپارچه حمله شدند و بازیسازی را از خط دروازه خود شروع کردند تا با ارسال توپ از طریق صادقی و برزای و ضربه سر زنی شاکری به گل برسند. البته کار دفاعی پرسپولیس بی نقص بود و عالیشاه موقعیت خوبی ایجاد کرد و در نهایت با کار فردی توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

انگیزه پرسپولیسی ها بعد از مرگ میناوند و انصاریان بیشتر شد

او درباره قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال گفت: تیم پرسپولیس در چند هفته اخیر خیلی خوب کار کرده است. بعد از مرگ میناوند و انصاریان انگیزه بازیکنان این تیم بیشتر شده است. با حضور امید عالیشاه در ترکیب پرسپولیس تحرک در خط حمله سرخپوشان بیشتر شده است.

سید صالحی درباره عملکرد پرسپولیس در نیم فصل اول بیان کرد: تیم پرسپولیس بعد از جدایی بشار رسن از داشته های خود استفاده کرد. کامیابی نیا بعد از مصدومیت کنعانی زادگان یک خط عقب‌تر بازی کرد. او به همراه سید جلال حسینی زوج دفاعی خوبی را تشکیل دادند. به نظرم از عالیشاه در ترکیب پرسپولیس باید زودتر استفاده می‌شد، چون او بازیکن تاکتیکی و باتجربه‌ای است و بازیسازی را به خوبی انجام می‌دهد. علاوه بر این، سرخپوشان با اضافه شدن عالیشاه بهتر نتیجه می‌گیرد.

نوسان زیادی در تیم های فوتبال شاهد بودیم

کارشناس فوتبال درباره عملکرد تیم‌ها در نیم فصل اول لیگ برتر گفت: به نظرم امسال نوسان زیادی در تیم‌ها شاهد بودیم. کرونا باعث شده بود که تیم‌ها آمادگی بالایی نداشته باشند. به نظرم نیم فصل دوم جذاب می‌شود، چون اختلاف امتیاز تیم‌ها زیاد نیست. تیم‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان، تراکتور و صنعت نفت آبادان مدعیان قهرمانی هستند.

او درباره عملکرد تیم استقلال در لیگ برتر فوتبال گفت: فکری باید یک مقدار حواشی تیم خود را جمع و جور کند و با یارگیری و تقویت تیم خود جایگاه تیمش را ارتقا بدهد.

تفکرات هجومی نویدکیا به تیم سپاهان القا شده است

سید صالحی درباره عملکرد تیم سپاهان بیان کرد: تیم سپاهان روند رو به رشدی دارد. تفکرات هجومی نویدکیا به این تیم اصفهانی القا شده است. تمرکز نداشتن خط دفاع نقطه ضعف سپاهانی‌ها بود که در بازی با استقلال این نقطه ضعف از بین رفت. علاوه بر این، سپاهانی‌ها امتیازات را با درایت کادر فنی خود به دست آوردند و مدعی قهرمانی لیگ برتر فوتبال شدند.

کارشناس فوتبال درباره عملکرد تیم تراکتور اظهار کرد: به نظرم سرمربی تراکتور باید زودتر مشخص شود. این تیم در خط دفاع با مشکلاتی مواجه است.

او درباره وضعیت سایر تیم‌های لیگ برتری گفت: تیم‌های آلومینیوم اراک، گل گهر سیرجان و مس رفسنجان امسال نتایج خوبی  گرفتند. تیم صنعت نفت آبادان با حضور امیرحسین پیروانی و بازیکنانی مانند بیت سعید جزو تیم‌های خوب لیگ برتر است.

سید صالحی در پایان درباره پدیده نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال گفت: بازیکنی که به طور مستمر کارایی داشته باشد در نیم فصل اول ندیدم. فقط تیم‌هایی مانند آلومینیوم و مس رفسنجان که سال اول حضور آنها در لیگ برتر است نتایج خوبی کسب کردند.