مهران غفوریان جراحی شد+ عکس - ژولی پولی

مهران غفوریان جراحی شد+ عکس

مهران غفوریان جراحی شد+ عکس

۲۴ فروردین ۱۴۰۰

انتشار عکس مهران غفوریان بعد از جراحی را در قسمت حواشی هنرمندان مجله خبری ژولی پولی مشاهده نمایید.

مهران غفوریان بازیگر طنز کشورمان که نقش متفاوت او در سریال قورباغه بسیار دیده شد.

به گزارش ژولی پولی به نقل از خبرگزاری رکنا، همسر مهران غفوریان در استوری اینستاگرام خود عکسی از همسرش منتشر کرد و اینطور نوشت: زود خوب شو عزیزم.

مهران غفوریان چند روز پیش برای پایان یافتن درد کمر به بیمارستان مراجعه کرد تا تحت عمل جراحی قرار بگیرد.

علی سخنگو دستیار کارگردان سینما فیلمی از مهران غفوریان در مقابل بیمارستان منتشر کرد که متاسفانه با وجود اینکه بارها گفته اند در بیمارستان حتما ماسک بزنید ایشان ماسک نزده اند..

مهران غفوریان در این فیلم کوتاه گفت: امیدوارم سال ۱۴۰۰ را خوب شروع کرده باشید. از ۱۲ فروردین درگیر کمر بودم تا اینکه سرانجام کار به اتاق عمل رسید.

بیوگرافی مهران غفوریان

مهران غفوریان (زادهٔ ۳ شهریور ۱۳۵۳) هنرپیشه، کارگردان فیلم، کمدین، فیلم‌نامه‌نویس و مجری اهل ایران است.

زندگی

غفوریان فارغ‌التحصیل رشتهٔ نقاشی – نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی می‌باشد. بازیگری را به کارگردانی داریوش کاردان با مجموعه طنز جنگ ۳۹ آغاز کرد؛ و خیلی زود به عرصه کارگردانان تلویزیونی پیوست.

از سال ۱۳۷۶ بود که برنامه گل‌ها را ساخت و پس از آن حرف تو حرف، سپس در برنامه ۱۳۷۷، با مهران مدیری هم بازی شد، سپس این چند نفر را کارگردانی کرد که در بین مردم به نام هژیرها معروف شده بود.

بعد از آن هم، زیر آسمان شهر را ساخت که آغازی شد برای پخش هر شب سریالها در تلویزیون. با موفقیت این مجموعه وی مبادرت به ساخت سری دوم و سوم آن نمود.

غفوریان سپس در سال ۸۲ شروع به ساخت یک سریال نود شبی دیگر به نام «ورود ممنوع، ممنوع» کرد که ساخت این مجموعه پس از پخش چند قسمت از سوی مدیر وقت گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما متوقف شد.

پس از آن وی بیشتر به بازی در فیلم‌های سینمایی و سریالهای تلویزیونی مشغول شد و تنها یک فیلم ویدئویی به نام «من پلیس نیستم» ساخت.

تا اینکه در سال ۹۵ در هنگام ساخت سریال همسایه‌ها پس از شکستن پای آرش معیریان کارگردان سریال و انصراف او از ادامه کار، غفوریان کارگردانی کار را به عهده گرفت و فیلمبرداری را از اول آغاز نمود.

غفوریان سال ۱۳۹۴ و در جریان مسابقات خنداننده برتر در برنامه خندوانه، توانست به مرحله فینال راه پیدا کند و همراه با امیرمهدی ژوله جایگاه اول را از آن خود نماید.