غذای خانگی سه سار چیتگر

منوچهر افسری بازیگر سینما د رگذشت+ بیوگرافی و عکس - ژولی پولی

منوچهر افسری بازیگر سینما د رگذشت+ بیوگرافی و عکس

منوچهر افسری بازیگر سینما د رگذشت+ بیوگرافی و عکس

24 مرداد 1400

منوچهر افسری بازیگر سینما درگذشت+ بیوگرافی و عکس وی را در مجله خبری ژولی پولی مشاهده نمایید.

منوچهر افسری یکی از بازیگران قدیمی سینما درگذشت.

علت فوت منوچهر افسری:

منوچهر افسری یک بازیگران قدیمی درگذشت. دختر منوچهر افسری این خبر را تایید کرد. پرویز پرستویی درباره فوت منوچهر افسری متنی را در اینستاگرام منتشر کرد. دختر منوچهر افسری علت فوت پدر را خوردن یک خوراکی مسموم اعلام کرده بود در حالیکه دختر منوچهر افسری گفت که پزشکان می گویند شاید بر اثر تزریق واکسن جان باخته است.

به گزارش ژولی پولی به نقل از خبرگزاری رکنا، جیران  افسری دختر این بازیگر در گفت‌وگویی ضمن تایید این خبر گفت: حال پدرم خوب و کاملاً سالم بود، اما از شب گذشته ناگهان حالش بد شد و امروز که به بیمارستان رفتیم متاسفانه این اتفاق افتاد و پزشکان هم نتوانستند کاری برای برگرداندن پدرم انجام دهند و چند ساعت قبل از دنیا رفت.

منوچهر افسری کیست؟

او که از مرگ ناگهانی پدرش شوکه و بسیار ناراحت بود، درباره دلیل بد شدن حال او بیان کرد:‌ دقیق نمی‌دانیم ولی ابتدا تصور کردیم شاید از مواد خوراکی مثل شیر بوده باشد که سسیستم گوارشی مشکل پیدا کرد ولی گفتند به خاطر واکسن کرونا بوده است.

به گفته وی مراسم خاکسپاری منوچهر افسری روز دوشنبه، ۲۵ مردادماه در قطعه هنرمندان برگزار می‌شود و پیگیری‌های لازم توسط خانه سینما در حال انجام است.

افسری متولد سال ۱۳۳۱ بود که از دهه ۵۰ فعالیت خود در سینما را آغاز کرده و در بیش از ۳۰ فیلم سینمایی و چهار مجموعه تلویزیونی بازی کرده بود.

آخرین حضور او در سینما در سال ۸۵ به فیلم عاشق برمی‌گردد و بعد از آن دیگر در اثری حضور نداشته است که دخترش در این باره می‌گوید، این موضوع و فراموشی بازیگران قدیمی همیشه باعث ناراحتی پدرش بوده است.

آثار منوچهر افسری:

از جمله فیلم‌های سینمایی این بازیگر به سگ کشی، می‌خواهم زنده بمانم، رابطه پنهانی، دو فیلم با یک بلیت، جهیزیه‌ای برای رباب، گنج، محموله، تیغ وابریشم، جدال، طغیان، پرواز به سوی مینو، زخم، تفنگدار و مأموریت آقای شادی می‌توان اشاره کرد. همچنین محاکمه، دزدان مادربزرگ،  لبخند زندگی و خاله سارا سریال‌های تلویزیونی هستند که افسری در دهه ۷۰ در آن‌ها بازی کرده بود.

پرویز پرستویی در صفحه شخصی خود از این بازیگر قدیمی با اشاره به دوستی ۵۰ ساله‌شان یاد کرده و درگذشت او را تسلیت گفته است.