غذای خانگی سه سار چیتگر

مدرسان مهارت آموزی مسابقه عصرجدید معرفی شدند - ژولی پولی

مدرسان مهارت آموزی مسابقه عصرجدید معرفی شدند

مدرسان مهارت آموزی مسابقه عصرجدید معرفی شدند

8 اردیبهشت 1398

امشب ۸ اریبهشت آخرین قسمت مرحله ی مقدماتی مسابقه عصرجدید در ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه ۳ سیما با اجرای احسان علیخانی و داوری دکتر سید بشیر حسینی، امین حیایی، رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد پخش خواهد شد.

اما برای آماده سازی مرحله ی فینال ۶۹ شرکت کننده که از طریق نظر مستقیم هیات داوران، برگزیدگان آرای مردمی و دریافت کنندگان اعتبارنامه طلایی فینالیست شده اند، ۹ مدرس در حرفه ها و مهارت های مختلف گردآوری شده است تا بتوانند در این فرصت به راه یافتگان فینال مسابقه استعدادیابی عصرجدید مهارت های لازم را بیاموزند.

صفحه ی رسمی اینستاگرام مسابقه استعدادیابی عصرجدید دو پست را به تازگی منتشر کرده و اساتید مهارت آموزی مسابقه استعدادیابی عصرجدید را معرفی کرده است.

دکتر محمد اصفهانی (خواننده ی پاپ)، ارشا اقدسی (بدلکار و حرکات نمایشی)، ریما رامین فر (بازیگر)، امیر کربلایی زاده (استندآپ کمدی)، بهرام عظیمی (انیماتور)، علی بیات موحد (ریاضیدان)، علی میرصادقی (روانشناس)، مهرداد نصرتی (آهنگساز)، مسعود مرعشی (طنزپرداز) هیائت ۹ نفره ی مربیان باشگاه مهارت مسابقه استعدادیابی عصرجدید را تشکیل می دهند.

محمد صفهانی و ارشا اقدسی مربیان عصرجدید

🎭 ‎
مدرسان ” #عصرجدید ” در راهند؛ تاکنون محمد اصفهانی و ارشا اقدسی .

‎باشگاه مهارتِ “عصر جدید”، استارت خورد . ‎با پایان یافتن مرحله مقدماتی

بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران، “عصرجدید” وارد مرحله‌ای تازه شده است؛ .

مرحله‌ای حساس که مدرسان از حوزه‌های مختلف هنری و ورزشی و سرگرمی، راه‌یافتگان به مرحله نهایی را آموزش می‌دهند تا همه چیز، مهیای ضبط قسمت‌های فینال شود.
‎تا به اینجا مجموع راه‌یافتگان به فینال با رای مستقیم هیات داوران و آرای مردمی و دریافت‌کنندگان اعتبارنامه طلایی، جمعی با ۶۹ اجرا را شکل داده‌اند که قرار است فرصتی یک‌هفته‌ای را با آموزش مدرسان جدید طی کنند؛ فرصتی که از دو‌ روز پیش آغاز شده است و گروه آموزش‌دهندگانی که تاکنون محمد اصفهانی، خواننده سرشناس پاپ و ارشا اقدسی، طراح حرکات بدلکاری آثار نمایشی را در جمع خود قطعی می‌بیند. به این دو نفر، اساتید نام‌آشنای دیگری در روزهای آتی اضافه خواهند شد.
‎با تکمیل شدن کادر مربیان و با پایان یافتن فرصت مهارت‌آموزی، هیات اصلی داوری، فینالیست‌های “عصرجدید” را انتخاب می‌کنند و ضبط دوره نهایی اولین فصل از بزرگترین مسابقه استعداد‌یابی ایران به تهیه کنندگی احسان علیخانی آغاز خواهد شد.

‎قسمت بیست و پنجم(آخرین قسمت) از فصل مقدماتی این برنامه، یکشنبه آینده ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.

مدرسان عصرجدید معرفی شدند

🎭
مدرسان “عصرجدید” تکمیل شدند

۷ چهره تازه به فینالیست‌ها مهارت می‌آموزند

با نزدیک شدن به روزهای ضبط مرحله فینال بزرگترین مسابقه استعدادیابی ایران، به محمد اصفهانی و ارشا اقدسی، ۷ نفر دیگر اضافه شده‌اند تا هیات ۹ نفره “مربیان باشگاه مهارت” این برنامه باشند.

ریما رامین‌فر، بازیگر، امیر کربلایی‌زاده، استندآپ کمدین، بهرام عظیمی، انیماتور، علی بیات‌موحد، ریاضیدان، علی میرصادقی، روان‌شناس، مهرداد نصرتی، آهنگساز و مسعود مرعشی، طنزپرداز، این ترکیب جدید را تشکیل می‌دهند تا فینالیست‌های “عصرجدید” در بازه‌ای یک هفته‌ای تحت آموزش آنها قرار و مهارت‌های تازه فرا بگیرند و مهیاتر از مرحله مقدماتی، راهی فینال شوند.

آخرین قسمت از فصل مقدماتی عصرجدید، فردا ،یکشنبه ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد و با فاصله کوتاهی، پخش رقابت‌های مهیج و حساس بین فینالیست‌ها در اولین دوره این برنامه روی آنتن خواهد رفت.