غذای خانگی سه سار چیتگر

محسن ضیایی اجرای چهارم قسمت هشتم مرحله دوم عصرجدید - ژولی پولی

محسن ضیایی اجرای چهارم قسمت هشتم مرحله دوم عصرجدید

محسن ضیایی اجرای چهارم قسمت هشتم مرحله دوم عصرجدید

21 خرداد 1398

قسمت هشتم مرحله دوم مسابقه استعدادیابی عصرجدید در دوشنبه ۲۰ خرداد ساعت ۲۲:۳۰ با اجرای احسان علیخانی و داوری آریا عظیمی نژاد، سید بشیر حسینی، رویا نونهالی و امین حیایی روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت.

اجرای چهارم قسمت هشتم عصرجدید با نمایش لیزر محسن ضیایی بر روی صحنه رفت.

محسن ضیایی به نمایش لیزر مرحله ی اولش، نمایش با حلقه را نیز افزود و توانست با یک اجرای فوق العاده و مهیج همه را به وجد آورد.

محسن ضیایی توانست نظر مثبت چهار داور مسابقه ی عصرجدید را کسب کند و طبق نظر داوران موفق شد از این مرحله صعود کرده و در نظرسنجی آرای مردمی قرار بگیرد.


محسن ضیایی از سختی های مهارت خود می گوید:

سعید فتحی روشن و محسن ضیایی در پایان قسمت هشتم طبق نظر داوران به عنوان برنده اعلام شدند و باید منتظر آرای مردمی باشند تا در بین افراد برگزیده ی مرحله ی نیمه نهایی قرار بگیرند.

افرادی که علاقمند باشند می توانند تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۱ خرداد از طریق اپلیکیشن روبیکا و یا شماره گیری کد دستوری هر شرکت کننده، استعداد برتر قسمت هشتم مرحله دوم مسابقه استعدادیابی عصرجدید را انتخاب کنند.

شرکت در رای گیری مسابقه استعدادیابی عصرجدید کاملا رایگان می باشد.

حال باید منتظر باشیم و ببینیم طبق رای و نظر مردم رقابت سعید فتحی روشن و محسن ضیایی به کجا می انجامد و کدامشان می توانند شانس حضور در فینال مسابقه استعدادیابی عصرجدید را از آن خود کنند.

کد آرای مردمی محسن ضیایی: #۱۵۴*۷۸۰*

کد آرای مردمی سعید فتحی روشن: #۱۵۵*۷۸۰*