غذای خانگی سه سار چیتگر

ماجرای توهین مجری سلام صبح بخیر به باشگاه استقلال - ژولی پولی

ماجرای توهین مجری سلام صبح بخیر به باشگاه استقلال

ماجرای توهین مجری سلام صبح بخیر به باشگاه استقلال

12 مرداد 1398

امروز ۱۲ مرداد مجری برنامه سلام صبح بخیر حسین کلهر در پخش زنده برنامه، در مورد توقیف لوگو (نشان) رسمی آبی پوشان پایتخت و بدهی ۳۰۰ میلیونی باشگاه فوتبال استقلال صحبت کرد که در زیر می توانید ویدئوی صحبتهای توهین آمیز وی را به لوگوی رسمی استقلال را مشاهده نمایید:

پس از پخش زنده برنامه سلام صبح بخیر، باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال به دلیل اظهارات مجری این برنامه با صدور اطلاعیه ای نسبت به این رفتار توهین آمیز واکنش نشان داد.

متن اطلاعیه به این شرح است:

باشگاه استقلال مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به رفتار توهین آمیز مجری برنامه صبحگاهی شبکه سه اعلام می نماید.

در شرایطی که صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با پول مردم اداره می شود و باید به مردم و علایقشان احترام بگذارد، متاسفانه یکی از مجریان این سازمان در یک برنامه تلویزیونی به طور آشکار و مستقیم به باشگاه استقلال و نشان رسمی آن اهانت کرده است.

با توجه به سابقه این رفتارهای سخیف توسط مجریان مختلف تلویزیونی، باشگاه استقلال تا زمان عذرخواهی رسمی سازمان صدا و سیما همکاری خود را با این سازمان قطع خواهد کرد.

بدون تردید مجموعه هواداران، پیشکسوتان و حامیان رسانه ای این باشگاه به دلیل احترام به نام و نشان استقلال بزرگ، باشگاه را در این راه همراهی خواهند کرد.

پس از آن ویدئویی از حسین کلهر مجری برنامه سلام صبح بخیر منتشر شد که در این ویدئو از باشگاه استقلال و هواداران این تیم عذرخواهی کرد: