غذای خانگی سه سار چیتگر

ماجرای آزار کودک چوپان استقلالی چیست؟ - ژولی پولی

ماجرای آزار کودک چوپان استقلالی چیست؟

ماجرای آزار کودک چوپان استقلالی چیست؟

4 اردیبهشت 1400

ماجرای آزار کودک چوپان استقلالی چیست؟+ شرح این خبر را در قسمت اخبار اجتماعی مشاهده نمایید.

به گزارش ژولی پولی به نقل از خبرگزاری ورزش سه، عصر دیروز ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که دو جوان در حالیکه سوار بر یک خودرو بودند، در حال آزار و اذیت کودکی به دلیل مسائل فوتبالی هستند.

در این ویدیو، کودکی حدودا ۱۲ ساله که به نظر می رسد در حال چوپانی است، توسط این دو جوان مورد آزار و اذیت قرار می گیرد.
داستان از این قرار است که این دو فرد بزرگسال، با اذیت کودک چوپان که طرفدار استقلال است، سعی می کنند تا او را وادار کنند علیه تیم محبوبش شعاری سر دهد ولی این کودک در مقابل آزار و اذیت های این دو جوان مقاومت کرده و مطابق خواسته های این دو جوان، علیه استقلال شعاری سر نمی دهد.

انتشار این کلیپ به سرعت فضای مجازی را به خود مشغول کرد و تمامی هواداران فوتبال فارغ از طیف رنگی، با محکوم کردن این اقدام شرم آور، خواستار شناسایی افراد کودک آزار شدند.

این ویدیو منجر به واکنش رسمی باشگاه استقلال در محکومیت این حرکت شد و رسانه این باشگاه اعلام کرد که پس از پایان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، از این کودک تجلیل می کند. سایر بازیکنان استقلال نظیر مهدی قایدی، مهدی مهدی پور، محمد دانشگر نیز به این مسئله واکنش نشان دادند و بزرگانی مثل امیرقلعه‌نویی،علیرضا منصوریان و مهدی رحمتی  هم با محکوم کردن این اقدام، خواهان برخورد با متخلفین شدند.
ساعاتی بعد و با شناسایی این فرد پس از انتشار گسترده کلیپ  سرهنگ اکبر محمدآبادی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان داورزن اعلام کرد: فردی که اقدام به آزار کودک هوادار تیم استقلال در شهرستان داورزن کرده بود، هم اکنون توسط پلیس فتا سبزوار دستگیر و در اسرع وقت، این متهم به مرجع قضایی شهرستان داورزن تحویل داده می شود.

در عین‌حال کودک استقلالی هم شناسایی شده و کانون هواداران باشگاه قرار است از او تجلیل به عمل بیاورد.