غذای خانگی سه سار چیتگر

لباس شب یلدا دخترانه و نوزادی - ژولی پولی

لباس شب یلدا دخترانه و نوزادی

لباس شب یلدا دخترانه و نوزادی

25 آذر 1400

الان دوره و زمانه خیلی تغییر کرده و مثل قدیم نیست که شب یلدا مادر بزرگها و پدر بزرگها اعضای فامیل را دور خود جمع می کردند، کرسی را گرم می کردند و خوراکی های خوشمزه و آجیل و هندوانه و انار را تهیه می کردند و فال حافظ می خواندند…

این روزها همه چیز لاکچری و شیک و فانتزی شده است و همه در تلاش هستند تا شبی به یاد ماندنی را با دوربین های موبایل خود ثبت کنند و در اینستاگرام با دیگران به اشتراک بگذارند و لایک دریافت کنند.

آرایش های شب یلدا، کیک شب یلدا، لباس های شب یلدا، طراحی ناخن مدل شب یلدا و … تنها گوشه ای از فانتزی بازی های جوان های این دوره و زمانه در شب چله است.

امروز در شب یلدای مجله خبری ژولی پولی تعدادی عکس لباس دخترانه یلدایی گردآوری کرده ایم که برای انتخاب لباس شب یلدای دختر بچه ها به شما ایده می دهد.

اگر جزو مادرانی هستید که با دوخت و دوز آشنایی دارید می توانید پارچه خریداری نمایید و لباس هایی با تم هندوانه و انار برای دختران خود بدوزید که در شب یلدا بتوانند به تن بپوشند و در جمع بدرخشند.

اگر جزو مادرانی هستید که با بافتنی میانه ی خوبی دارید می توانید کاموا خریداری نمایید و لباس هایی با تم هندوانه و انار ببافید تا در شب اول زمستان دخترانتان هم گرم شوند و هم تیپ زیبایی داشته باشند.

لباس شب یلدا نوزادی

پارچه ها و کامواهایی که برای دوختن یا بافتن لباس های دخترانه برای شب یلدا مناسب می باشد از رنگ های سبز، قرمز، سفید و مشکی تشکیل شده است.

اما اگر از وقت کافی برخوردار نبوده و اهل دوخت و دوز و بافتنی نیستید، می توانید به فروشگاه ها و مغازه های لباس دخترانه مراجعه کنید و لباس های زیبای طرح یلدایی که در این ایام در بازار عرضه می شود خریداری نمایید تا بر زیبایی دخترانتان افزوده شود.

عکس هایی که در زیر گردآوری شده است تعدادی لباس شب یلدا نوزادی است و تعدادی لباس شب یلدا دخترانه می باشد.