غذای خانگی سه سار چیتگر

قبض برق جنجالی خانه علی کریمی+ عکس - ژولی پولی

قبض برق جنجالی خانه علی کریمی+ عکس

قبض برق جنجالی خانه علی کریمی+ عکس

23 تیر 1400

قبض برق جنجالی خانه علی کریمی+ عکس را در مجله خبری ژولی پولی مشاهده نمایید.

سخنگوی برق کشور دست به تخمین قیمت کاخ علی کریمی هم زده است و خارج از مسوولیت حرفه ای و قانونی خود، قیمت این بنای عظیم را متری ۲۵۰میلیون تومان عنوان کرد!

علی کریمی اسطوره فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس، بار دیگر از طریق اینستاگرام با انتشار یک استوری لب به اعتراض گشود.

استوری علی کریمی برای قبض برق:

به گزارش ژولی پولی به نقل از خبرگزاری تابناک، بازیکن سابق بایرن مونیخ با انتشار تصویری از پیامک هزینه برق مصرفی ملک گرانقیمت اش در لواسان، به قیمت برق اعتراض کرد که این اعتراض ، واکنش هایی از سوی برخی مدیران رده میانی صنعت برق به همراه داشت.

سخنگوی صنعت برق کشور در واکنشی به این استوری علی کریمی گفت: منزل آقای علی کریمی بسیار بزرگ است و عمارت محسوب می‌شود.

به گفته رجبی مشهدی کنتور برق این عمارت ۱۰۰آمپر سه فاز است و متوسط مصرف آن در کل دوره ها همواره بیش از ۷۰۰۰ هزار کیلووات ساعت بوده که عدد بزرگی است.

سخنگوی برق کشور دست به تخمین قیمت کاخ علی کریمی هم زده است و خارج از مسوولیت حرفه ای و قانونی خود، قیمت این بنای عظیم را متری ۲۵۰میلیون تومان عنوان کرد!

بیوگرافی علی کریمی:

محمدعلی کریمی پاشاکی زادهٔ ۱۷ آبان ۱۳۵۷ که با نام علی کریمی شناخته‌شده، بازیکن فوتبال بازنشسته ایرانی است. کریمی در دوران فوتبال حرفه‌ای ۱۸ سالهٔ خود از سال ۱۳۷۵ تا ۱۳۹۳، سابقهٔ بازی در لیگ‌های ایران، امارات، قطر و آلمان را دارد.

از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۹۱، کریمی بیش از یک دهه بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بود و با ۱۲۷ بازی و ۳۸ گل ملی، سومین بازیکن تاریخ ایران از نظر تعداد بازی ملی و سومین گلزن برتر این تیم مشترکاً با جواد نکونام به‌شمار می‌رود.

علی کریمی که به‌عنوان یک بازی‌ساز دریبل‌زن شناخته می‌شود، با لقب جادوگر و مارادونای آسیا از او یاد می‌شود. کریمی در سال ۲۰۱۸؛ با کسب ۹۱٪ آراء کاربران سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا، به عنوان بهترین هافبک تاریخ جام ملت‌های آسیا شناخته شد. کریمی فوتبال حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۷۵ با فتح در لیگ دسته دوم فوتبال ایران آغاز کرد و پس از ۲ سال به پرسپولیس پیوست، جایی که در ۳ فصل بازی موفق به ۲ بار قهرمانی در لیگ و یک بار قهرمانی در جام حذفی شد و هم‌زمان با تیم ملی، در بازی‌های آسیایی ۱۹۹۸ بانکوک مدال طلا را به گردن آویخت.

کریمی از بهمن ۱۳۷۷ به دلیل هل‌دادن داور در بازی تیم امید به مدت یک سال از حضور در تمام مسابقات باشگاهی و ملی محروم شد، و پس از پایان این مدت دوباره به فوتبال بازگشت و در جام ملت‌های آسیا ۲۰۰۰ نیز حاضر بود.