غذای خانگی سه سار چیتگر

علت لغو پروانه وکالت حسام نواب صفوی چیست؟ - ژولی پولی

علت لغو پروانه وکالت حسام نواب صفوی چیست؟

علت لغو پروانه وکالت حسام نواب صفوی چیست؟

8 اردیبهشت 1400

علت لغو پروانه وکالت حسام نواب صفوی چیست؟+ را در قسمت اخبار حواشی هنرمندان مجله خبری ژولی پولی مشاهده نمایید.

شکایت دختری بخاطر اغفال و فریب در ازدواج توسط حسام نواب صفوی این بازیگر را به دردسر انداخت.

حسام نواب صفوی که این روزها با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کند به دلیل یک پرونده فعالیت وکالتش لغو شد

به گزارش ژولی پولی به نقل از خبرگزاری رکنا، روز گذشته خبر تعلیق وکالت حسام نواب صفوی بازیگر نام آشنای سینمای ایران منتشر شد اما هیچ منبع رسمی این خبر را تأیید نکرد تا اینکه کمال رئوف، دادستان انتظامی مرکز وکلا قوه قضائیه صحت ماجرا را تأیید کرد.

وی در این باره افزود:خبر تعلیق وکالت آقای نواب صفوی صحت دارد. آقای نواب صفوی در دادسرای کارکنان دولت پرونده کیفری داشته و در آن پرونده محکوم شده است.

حسام نواب صفوی بازیگر نام آشنای سینمای ایران است که مدتی پیش به خاطر کرونا راهی بیمارستان شد. هنوز چند روزی از زمان بستری شدن وی در بیماستان به دلیل کرونا نگذشته بود که خبر بهبود وضعیت وی منتشر شد اما انتشار این خبر کلی حاشیه سازشد چرا که چند نفر از کادرددرمان با کیک و فشفشه درحالی که از خوشحالی دست می زدند وارد اتاق آقای بازیگر شدند. این جنش پایان کرونا حسابی خبرساز شد.

حسام نواب صفوی با انشار عکسی در اینستاگرام خود نسبت به این خبر واکنش نشان داد و اینطور گفت:

متاسفانه در شرایطى که بنده در بستر بیمارى هستم ،شایعات و اکاذیبى پخش شده که بنده سالهاست در مورد آن سکوت کردم تا خانواده اى را که سوداى شهرت و منفعت طلبى دارند به خواسته شان نرسانم

اما سکوت در این شرایط،خیانت است ،به عنوان نمونه پنج مورد از اتهامات واهى که توسط این اشخاص به بنده نسبت داده شده را منتشر میکنم که تنها بخش کوچکى از یازده سال آزار من،در قالب شکایت میباشد.

مهمترین آنها ادعاى کلاهبردارى بوده و این افراد که در محاکم نتواستند ادعاهاى واهى خود را که صرفا جهت آزار بنده و اخاذى مطرح میکردند ثابت کنند، چنانکه تایید فرد مذکور در اینکه حتى با بنده به یک رستوران و پارک هم نرفته را در پست میتوانبد ببینید و امروز در فضاى مجازى با حمایت شخصى موج سوار و دروغگو که پشیزى براى آبروى بنده ارزش قائل نشده و حتى حاضر به شنیدن حرفها و دیدن آرا نبوده،آبروى بنده را نشانه گرفته اند تا با تحت فشار قرار دادن من به خواسته شان تن در دهم،

بدین وسیله بنده صراحتا از بزه هاى انتسابى، اعلام برائت میکنم و در فرصتى که حال مساعدترى داشته باشم مفصلا با شما مردم صحبت خواهم کرد اما اجازه ندهید با کلاهبردار نشان دادن بنده شما را فریب دهند و یا از این طریق از شما پولى دریافت کنند.

رای دادگاه بالاترین دفاع است این خانواده جهت اخاذی از من شکایت میکنند آرا قطعی دیگری طی شبهای دیگر برای شما میگذارم و اگر ذره به فکر آبرو و مال خود هستید این آرا را بخوانید