غذای خانگی سه سار چیتگر

طریقه چیدمان و پذیرایی در صبحانه - صبحانه - پذیرایی در صبحانه - ژولی پولی - نوعروس

طریقه چیدمان و پذیرایی در صبحانه

طریقه چیدمان و پذیرایی در صبحانه

25 شهریور 1397

دوستانی که به تازگی ازدواج کرده اند و نو عروس محسوب می شوند علاقه ی خاصی به چیدن میز وعده های غذایی دارند، اگر این خانم های جوان ترفندهایی ساده را در این زمینه رعایت کنند، میزی می چینند که همسر خود را شگفت زده کرده و به عنوان یک زن کدبانو در بین خانواده ی شوهر شناخته می شوند.
امروز تیم ژولی پولی قصد دارد طریقه چیدمان و پذیرایی در صبحانه را برای شما مختصری توضیح دهد، امیدوارم از خواندن این مطلب لذت ببرید.

 

چیدمان و پذیرایی در صبحانه

اول رومیزی صبحانه را انتخاب می کنیم که بهتر است از سفره بزرگ گلدوزی شده و یا گلدار شاد تهیه کرد. می توانیم در وسط میز گل یا سبد میوه قرار دهیم برای هر سفر یک بشقاب و کارد وچنگال و قاشق لازم است که بدین طریق آنها را قرار می دهیم. بشقاب مقابل صندلی و جلوی بشقاب کارد و چنگال کره خوری و سمت چپ بشقاب چنگال دسر و سمت راست کارد و قاشق مربا خوری، قاشق مربا خوری در نعلبکی قرار می گیرد، کره و مربا و عسل در ظرف های جداگانه وسط میز باید قرار داده شود. نان را در ظرفهای مخصوص لای دستمال باید سرمیز گذاشته شود، نمکدان هم در وسط میز می گذاریم، سرویس چایخوری و فنجانها برابر خانم خانه قرار بگیرد تا او برای همسر یا هر کدام از میهمانان چای بریزد.