خرید انواع گلشیشه

طرز تهیه اسموتی طالبی - اسموتی طالبی - اسموتی - نوشیدنی - نوشیدنی تابستانی - آب طالبی

طرز تهیه اسموتی طالبی

طرز تهیه اسموتی طالبی

۵ شهریور ۱۳۹۷

امروز ژولی پولی قصد دارد در این هوای گرم تابستان شما را با طرز تهیه اسموتی طالبی آشنا کند ولی قبلش می خواهیم مختصری در مورد آبمیوه، اسموتی، تفاوت و ارزش غذایی آنها توضیح دهیم سپس روش درست کردن اسموتی طالبی را شرح می دهیم.

آبمیوه معمولا با آبمیوه گیری تهیه می شود و به دلیل اینکه عصاره میوه است و هیچ بافتی ندارد برای افرادی که در هضم انواع نوشیدنی و مواد غذایی مشکل دارند گزینه ی مناسبی می باشد و به طور مستقیم موجب جذب ویتامین های مفید به بدن می شود.

اسموتی جزو نوشیدنی های پرطرفدار است که از انواع میوه هایی همچون موز، توت فرنگی، طالبی و … با یخ و شکر تهیه می شود. این نوشیدنی پوره مانند و سالم که شبیه به میلک شیک می باشد از برزیل به آمریکا راه یافت، بدین ترتیب و با گذشت زمان به یکی از دوست داشتنی ترین نوشیدنی ها در سراسر دنیا مبدل گردید.

یکی از اسموتی های خوشمزه و گوارا که در فصل تابستان جگر شما را حال می آورد اسموتی طالبی می باشد، با ما همراه باشید تا طرز تهیه اسموتی طالبی را یاد بگیرید و از نوشیدن آن لذت ببرید.

مواد لازم:

طالبی

یخ

خامه

شیر خشک

شکر

بستنی ساده

اسموتی طالبی


طرز تهیه اسموتی طالبی:

پوست طالبی را جدا کرده، به قطعات کوچک برش بزنید و مدت زمان کوتاهی حدود نیم ساعت تکه های طالبی را در فریزر قرار دهید، بعد از این مدت زمان طالبی ها را از فریزر خارج کرده و با شکر، شیر خشک، خامه و تکه های یخ در مخلوط کن بریزید تا کاملا یکنواخت شده و یخ ها ناپدید شوند پس از این مرحله بستنی را هم اضافه نمایید تا با مواد دیگر مخلوط شده و نوشیدنی یکنواختی ایجاد شود.

  • اگر تمایل داشته باشید می توانید به جای بستنی از شیر استفاده نمایید یا برعکس.
  • استفاده از شیرخشک در تهیه اسموتی طالبی دلخواه می باشد.

 

اسموتی طالبی نوش جان شما