ضبط برنامه دورهمی بدون تماشاگر + کرونا برنامه دورهمی را بدون تماشاگر کرد - ژولی پولی

ضبط برنامه دورهمی بدون تماشاگر + کرونا برنامه دورهمی را بدون تماشاگر کرد

ضبط برنامه دورهمی بدون تماشاگر + کرونا برنامه دورهمی را بدون تماشاگر کرد

۲۴ اسفند ۱۳۹۸

از شنبه ۲۴ اسفند ضبط برنامه گفتگو محور دورهمی با اجرای مهران مدیری بدون حضور تماشاگر انجام می شود.

ویروس کرونا تاکنون تمام ابعاد زندگی مردم را دستخوش تغییراتی کرده است، این بار ویروس کرونا روی برگزاری برنامه دورهمی نیز تاثیر گذاشت و از این پس برنامه دورهمی بدون تماشاگر فیلم برداری خواهد شد.

پس از شیوع ویروس کرونا مداوم از مردم خواسته شده که در مکانهای پر جمعیت به دلیل خطر ابتلا به ویروس کرونا حضور پیدا نکنند.

برنامه پر مخاطب و جذاب دورهمی با اجرای مهران مدیری هم که در چند سال اخیر توانسته بینندگان بسیاری را به سمت خود جذب کند و تعدادی از مردم بصورت تماشاگر در برنامه حضور پیدا می کنند در این مدت با رعایت اصول بهداشتی با حضور تماشاگر برگزار می شد.

اما به دلیل اینکه ویروس کرونا می تواند دوره ی نهان داشته باشد و سلامت مردم از اهمیت بالایی برخوردار است طبق اطلاع رسانی انجام شده از این پس فیلم برداری برنامه دورهمی بدون تماشاگر انجام خواهد شد.

صفحه رسمی برنامه دورهمی پستی را در اینستاگرام منتشر کرد و از ضبط برنامه دورهمی بدون حضور تماشاگر خبر داد.

در صورت تمایل مشاهده کنید: بیوگرافی ژرژ پطری دوبلور و بازیگر

ضبط برنامه دورهمی بدون تماشاگر بخاطر کرونا

پست اینستاگرام صفحه رسمی دورهمی:

به نام زیبایی لازم دانستم به مردم عزیزم و جامعه هنری کشورم،این مطلب را اطلاع دهم که ضبط برنامه دورهمی با حظور پزشکان متخصص،سازمان هلال احمر و تیم تخصصی وزرات بهداشت،در حال اجرا بود.با وجود رعایت تمامی این موارد،به جهت حفظ سلامت مردم و تیم سازنده،تصمیم گرفتم از روز شنبه(۲۴ اسفندماه) ضبط برنامه بدون حضور تماشاگر انجام شود و با تمهیدات فنی تدوین،حضور تماشاگران به مجموعه اضافه گردد.سلامت برایتان آرزو میکنم…. با تشکر مهران مدیری