صحبت های سیامک نعمتی درباره مرحوم مهرداد میناوند - ژولی پولی

صحبت های سیامک نعمتی درباره مرحوم مهرداد میناوند

صحبت های سیامک نعمتی درباره مرحوم مهرداد میناوند

۱۳ بهمن ۱۳۹۹

آخرین خبرهای ورزشی را در مجله خبری ژولی پولی دنبال نمایید.

به گزارش ژولی پولی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان سیامک نعمتی هافبک  تیم فوتبال پرسپولیس، درباره وضعیت سرخپوشان پایتخت اظهار کرد: خدا را  شکر که توانستیم در بازی با ماشین سازی را پیروز شویم.  دوست داشتیم این بازی را ببریم و تقدیم  مرحوم مهرداد میناوند کنیم تا روحش شاد شود. واقعا جای میناوند خالی است. به هواداران تبریک می‌گویم. امیدوارم  در بازی‌های عقب افتاده هم به برتری دست یابیم تا به صدر جدول برسیم.

نعمتی درباره اینکه تصور می‌کرد وحید امیری در دقیقه ۲۵ بازی گل بزند، گفت: وقتی  که در تابلوی اعلام نتیجه، زمان گلزنی امیری را دیدیم حس عجیبی پیدا کردیم و بهترین صحنه فوتبالی اتفاق افتاد. گل دقیقه ۲۵ را توانستیم به مهرداد میناوند تقدیم کنیم. مرحوم میناوند به پرسپولیس  در بیرون از زمین از مسابقه خیلی کمک می‌کرد و به بازیکنان روحیه می‌داد. پرسپولیس یکی از اعضای خود را از دست داده است. امیدوارم خداوند به خانواده او صبر بدهد و بتوانیم قهرمانی را به روح آقا مهرداد تقدیم کنیم.

 فشار روحی و روانی باعث  ایجاد مشکلاتی برای پرسپولیس شده است

هافبک پرسپولیس درباره اینکه بازی سرخپوشان بعد از زدن گل اول گره می‌خورد، بیان کرد: به نظرم فشار‌های روحی که به بازیکنان وارد می‌شود مشکلاتی را به وجود آورده است. ما یک مقدار در نیمه اول بازی عقب نشینی کردیم و بازی در اختیار ماشین سازی قرار گرفت، اما ۲۰ دقیقه پایانی دوباره بازی را در اختیار گرفتیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. البته با برگزاری جلسه این مشکل را حل می‌کنیم تا با قدرت بازی‌های لیگ برتر را ادامه بدهیم.

نعمتی درباره اظهارات بازیکنان تیم ماشین سازی مبنی بر اینکه سرخپوشان در زمان زدن گل دوم بازی جوانمردانه را رعایت نکردند، گفت: نه، اتفاقی رخ نداد. اگر بازی جوانمردانه ملاک است، حریف چند دقیقه وقت کشی کرد. منطقی نبود که آن‌ها  انتظار داشته باشند ما بازی جوانمردانه ارائه بدهیم.