غذای خانگی سه سار چیتگر

شکوفه عزیزی اجرای دوم قسمت نهم مرحله دوم عصرجدید - ژولی پولی

شکوفه عزیزی اجرای دوم قسمت نهم مرحله دوم عصرجدید

شکوفه عزیزی اجرای دوم قسمت نهم مرحله دوم عصرجدید

26 خرداد 1398

قسمت نهم مرحله دوم مسابقه استعدادیابی عصرجدید با اجرای احسان علیخانی و داوری دکتر سید بشیر حسینی، آریا عظیمی نژاد، امین حیایی و رویا نونهالی بعد از اخبار ساعت ۲۲ بر روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت.

دومین اجرای قسمت نهم مرحله دوم مسابقه استعدادیابی عصرجدید توسط شکوفه عزیزی انجام شد.

یک اجرای یک‌نفره، اما با ۳وجه(متن و عروسک و صدا)، ۳کاراکتر(عروسک‌گردان و وثوق و ننه‌طبیعت) و ۳نسل(مادربزرگ و فرزند و نوه) با اجرای ویژه و خاص شکوفه عزیزی در قسمت نهم مرحله دوم عصرجدید که موجب تشویق تماشاگران شد.

شکوفه عزیزی توانست با اجرای بی نظیرش نظر مثبت چهار داور مسابقه عصرجدید را کسب کند و با چهار چراغ سفید در فینال قسمت نهم حضور یابد.

شکوفه عزیزی و شروین حاجی آقا پور در پایان قسمت نهم طبق نظر داوران به عنوان برنده اعلام شدند و باید منتظر آرای مردمی باشند تا در بین افراد برگزیده ی مرحله ی نیمه نهایی قرار بگیرند.

افرادی که علاقمند باشند می توانند تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۷ خرداد از طریق اپلیکیشن روبیکا و یا شماره گیری کد دستوری هر شرکت کننده، استعداد برتر قسمت نهم مرحله دوم مسابقه استعدادیابی عصرجدید را انتخاب کنند.

شرکت در رای گیری مسابقه استعدادیابی عصرجدید کاملا رایگان می باشد.

حال باید منتظر باشیم و ببینیم طبق رای و نظر مردم رقابت شکوفه عزیزی و شروین حاجی آقاپور به کجا می انجامد و کدامشان می توانند شانس حضور در فینال مسابقه استعدادیابی عصرجدید را از آن خود کنند.