شهره لرستانی کرونا گرفت+ عکس - ژولی پولی

شهره لرستانی کرونا گرفت+ عکس

شهره لرستانی کرونا گرفت+ عکس

۲۰ مرداد ۱۴۰۰

شهره لرستانی کرونا گرفت+ عکس را در مجله خبری ژولی پولی مشاهده نمایید.

به دلیل ابتلا به کرونا شهره لرستانی در بیمارستان بستری شد.
به گزارش ژولی پولی به نقل از سینماتایم; شهره لرستانی، نویسنده، بازیگر و کارگردان در پی ابتلا به کرونا از روز گذشته ۱۹ مرداد ماه در بخش آی سی یو بیمارستان آتیه تهران بستری شده است.
لرستانی در حالی در بیمارستان بستری شده که به تازگی دوز اول واکسن خود را دریافت کرده بود.به گفته یکی از نزدیکان وی، در حال حاضر ریه این هنرمند درگیر ویروس شده است..
لرستانی از چندی پیش در سریالی به نام خوشنام حضور داشت؛
پروژه‌ای که تولیدش به دلیل ابتلای برخی از عوامل آن فعلا متوقف شده است.

بیوگرافی شهره لرستانی:

شهره صالحی لرستانی زاده ۲۶ مهر ۱۳۴۵ در تهران اصالتاً خرم‌آباد هنرپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون و کارگردان اهل ایران است.

زندگی هنری شهره لرستانی:

شهره لرستانی سال ۱۳۴۵ در تهران متولد شد. وی فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در سال ۱۳۶۹ و همچنین فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته فیلمنامه‌نویسی سینما از مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی مجتمع فیلمسازی باغ فردوس در سال ۱۳۷۳ بوده‌است. بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۴ با نمایش‌های دانشجویی از جمله آدم‌برفی،زیبایی بی‌اعتنا، من به باغ عرفان، آژاکس، پیشنهاد ازدواج، تبعیدی‌ها، و… تجربه کرد و تا ۱۳۶۹ ادامه داد. بازی در سینما را از سال ۱۳۷۰ با فیلم نیاز به کارگردانی علیرضا داوودنژاد آغاز کرد.

وی از سال ۱۳۶۶ تاکنون کارگردانی ۱۷ تئاتر حرفه‌ای در تئاترشهر از جمله خسیس دهکده روگافورد، گالری، پرده‌برداری، عقاب، داش آکل، آنتیگون، متوری، بنگاه تئاترال، تلخ بازی قمر در عقرب، زندگی دوگانه، پیک‌نیک در میدان جنگ، و… را بر عهده داشته‌است؛ نمایش سلطان مار نوشتهٔ بهرام بیضایی، یکی از موفق‌ترین اجراهای تئاتر در دههٔ هفتاد از جمله کارهای موفق اوست. همچنین کارگردانی نمایش تلویزیونی در پوست شیر نوشته شون اوکیسی، برای شبکه چهار را انجام داده‌است.

مجموعه تلویزیونی هتل به کارگردانی مرضیه برومند و فیلم سینمایی مأموریت آقای شادی و چندین تله‌فیلم دیگر از جمله آثاری است که او به عنوان نویسنده در آنان حضور داشته‌است. چندین فیلم کوتاه و تله‌فیلم از جمله کارهایی است که وی نویسندگی و کارگردانی کرده‌است.

وی مدرس جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، مدرسه عالی صدا و سیما، دانشگاه اسلامی الزهرا، دانشگاه آزاد اسلامی تهران مرکزی واحد هنر و معماری، مدرسه عالی شهید شرافت، کانون تئاتر بانوان و نیز مؤسس و سرپرست گروه تئاتر آگر، رئیس فرهنگسرای سالمند، طراح و رئیس خانه پیشکسوتان هنر بوده‌است.