سینا سرلک مهاجرت کرد؟+ بیوگرافی و عکس - ژولی پولی

سینا سرلک مهاجرت کرد؟+ بیوگرافی و عکس

سینا سرلک مهاجرت کرد؟+ بیوگرافی و عکس

۱۹ مرداد ۱۴۰۰

سینا سرلک مهاجرت کرد؟+ بیوگرافی و عکس وی را در مجله خبری ژولی پولی مشاهده نمایید.

خبر مهاجرت سینا سرلک:

در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ سینا سرلک در شبکه اجتماعی اینستاگرام، خبر از مهاجرت خود به آمریکا می‌دهد و برای مردم سرزمینش بهترین‌ها را آرزو می‌کند.

بیوگرافی سینا سرلک:

سینا سرلک زادهٔ ۶ آبان ۱۳۶۱ در الیگودرز، خوانندهٔ موسیقی سنتی ایرانی است. وی مدتی خوانندهٔ ارکستر ملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی بود. علاوه بر آن، زمانی که نادر مشایخی به‌عنوان رهبر در ارکستر سمفونیک تهران فعالیت داشت، با این ارکستر همکاری می‌کرد. وی همچنین در ارکستر پایور و ارکستر ملل نیز فعالیت داشته‌است.

زندگی حرفه‌ای سینا سرلک:

وی موسیقی را از دوران کودکی زیر نظر پدرش بهرام سرلک که یکی از استادان موسیقی و هنر استان لرستان است و با ملودی‌های محلی بختیاری موسیقی لری آغاز کرد. در هفت سالگی در سریال تلویزیونی شاخهٔ طوبی که از شبکهٔ یک سیما پخش می‌شد، ترانه‌ای محلی خواند. پس از آن به‌صورت جدی به فراگیری موسیقی پرداخت. ساز تنبک را در شهرستان الیگودرز و با حسن رضایی شروع کرد و برای تکمیل به اصفهان آمد و از آموزه‌های جمشید محبی استفاده کرد و سپس به مدت شش سال نزد ناصر فرهنگ‌فر بود. او در چندین دورهٔ جشنواره موسیقی فجر مقام اول آواز و تنبک را کسب کرد. بعد از مدتی از سوی قربان سلیمانی به محمدرضا شجریان معرفی شد و به مدت هشت سال ردیف‌های آوازی و تکنیک‌های صداسازی را در از او آموخت. در کنار آواز و تنبک، مدتی هم نزد کیوان ساکت تار آموخت. وی در اسفند ماه سال ۱۳۸۲ از طرف سازمان ملی جوانان به‌عنوان جوان نمونه در حوزهٔ هنر انتخاب شد.

آثار سینا سرلک:

راه و ماه

بیگاه

یکیست

رومی ۲

چشم‌هایم تیام

پری‌چهره

فرزند ایران

افسانهٔ عشق

منطق عشق

فکر و فریاد

بوی مهر

فردای دگر

ظهیر عاشقانهٔ لیلی و مجنون

موج سودا

کوک کولی

رومی ۳

بی منت می

کی می‌رسد باران؟

اشکی در گذرگاه تاریخ

زیر باران

جرس

دلبر طناز

جرس

در بند تو آزادم

مجنون زمانه

افتخارات سینا سرلک:

نامزد دریافت تندیس حافظ بهترین خواننده ترانه تیتراژ در نوزدهمین جشن حافظ برای مجموعه تلویزیونی حوالی پاییز ۱۳۹۸