غذای خانگی سه سار چیتگر

سعید فتحی روشن اجرای دوم قسمت هشتم مرحله دوم عصرجدید - ژولی پولی

سعید فتحی روشن اجرای دوم قسمت هشتم مرحله دوم عصرجدید

سعید فتحی روشن اجرای دوم قسمت هشتم مرحله دوم عصرجدید

21 خرداد 1398

قسمت هشتم مرحله دوم مسابقه استعدادیابی عصرجدید در دوشنبه ۲۰ خرداد ساعت ۲۲:۳۰ با اجرای احسان علیخانی و داوری آریا عظیمی نژاد، سید بشیر حسینی، رویا نونهالی و امین حیایی روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت.

اجرای دوم قسمت هشتم توسط سعید فتحی روشن روی صحنه رفت.

یکی از شگفت انگیزترین اجراها در طول این مدت اجرای سعید فتحی روشن بود که مثل مرحله ی قبل موجب شگفتی تماشاگران و داوران شد.

مرحله ی اول سعید فتحی روشن مسابقه ی ذهن خوانی راه انداخت و موفق شد بازی شموشک را پیش بینی کند ولی این قسمت سورپرایزهای دیگری برای داوران و بینندگان داشت.

سرانجام سعید فتحی روشن توانست نظر مثبت داوران را کسب کند و با چهار چراغ سفید به فینال قسمت هشتم رفت و در پایان برنامه موفق شد طبق نظر داوران در نظرسنجی آرای مردمی قرار بگیرد.

وقتی سعید فتحی روشن ذهن رویا نونهالی را می خواند:


سعید فتحی روشن موفق به ذهن خوانی داوران عصرجدید در مورد رنگ لباسش شد!

سعید فتحی روشن و محسن ضیایی در پایان قسمت هشتم طبق نظر داوران به عنوان برنده اعلام شدند و باید منتظر آرای مردمی باشند تا در بین افراد برگزیده ی مرحله ی نیمه نهایی قرار بگیرند.

افرادی که علاقمند باشند می توانند تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۲۱ خرداد از طریق اپلیکیشن روبیکا و یا شماره گیری کد دستوری هر شرکت کننده، استعداد برتر قسمت هشتم مرحله دوم مسابقه استعدادیابی عصرجدید را انتخاب کنند.

شرکت در رای گیری مسابقه استعدادیابی عصرجدید کاملا رایگان می باشد.

حال باید منتظر باشیم و ببینیم طبق رای و نظر مردم رقابت سعید فتحی روشن و محسن ضیایی به کجا می انجامد و کدامشان می توانند شانس حضور در فینال مسابقه استعدادیابی عصرجدید را از آن خود کنند.

کد آرای مردمی محسن ضیایی: #۱۵۴*۷۸۰*

کد آرای مردمی سعید فتحی روشن: #۱۵۵*۷۸۰*