سریال شکرانه چند قسمت است؟+زمان پخش و بیوگرافی بازیگران - ژولی پولی

سریال شکرانه چند قسمت است؟+زمان پخش و بیوگرافی بازیگران

سریال شکرانه چند قسمت است؟+زمان پخش و بیوگرافی بازیگران

۲۹ فروردین ۱۴۰۰

سریال شکرانه چند قسمت است؟+زمان پخش و بیوگرافی بازیگران این سریال را در قسمت سینما و تلویزیون مجله خبری ژولی پولی مشاهده نمایید.

به گزارش ژولی پولی شکرانه یک مجموعه تلویزیونی مناسبتی محصول سال ۱۳۸۶ به کارگردانی سعید سلطانی، نویسندگی محمدهادی کریمی و تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور می‌باشد که از شبکه پنج پخش شد.

بازپخش:

حالا قرار است به جای سریال رعد و برق برای بار دیگر سریال شکرانه از شبکه پنج سیما پخش شود.

خلاصه داستان:

حامد سلیم پور (پوریا پورسرخ)، جوانی است تحصیل کرده که اهل کار و تلاش است. او برای تأسیس یک کارگاه، مجبور به دریافت کمک نقدی از پدرش (هوشنگ توکلی) می شود، اما پس از مدتی متوجه می شود که پول دریافتی متعلق به زن عمویش است که در تاجیکستان به سر می برد.

حامد که خود را مدیون او می داند به تاجیکستان می رود، اما زن عمویش سالها پیش فوت کرده است. حامد در جستجوی بازمانده ای از او به دختری به نام نادیا (شیفا صفروا) برخورد می کند که ادعا می کند از بستگان نزدیک زن عمویش است…

بازیگران:

پوریا پورسرخ در نقش حامد سلیم پور

حبیب‌الله عبدالرزاق در نقش سرگرد پلیس تاجیکستان

حسن جوهرچی در نقش داماد رحمان

شیفا صفروا در نقش نادیا

عاطفه رضوی در نقش منیر، همسر دوم رحمان

فرهاد قائمیان در نقش معین

مریم کاویانی در نقش دختر رحمان

هوشنگ توکلی در نقش رحمان سلیم پور

شبکه پنج:

شبکه پنج سیما (شبکه تهران) یکی از شبکه‌های تلویزیونی دولتی کشور ایران است که در مجموعه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مدیریت می‌شود.

شبکه پنج سیما جمهوری اسلامی ایران یا همان شبکه تهران سابق، ۵ آذرماه سال ۱۳۷۴ متولد و به جمع شبکه‌های سیما پیوست. شبکه تهران سیما، نخستین شبکه استانی جمهوری اسلامی ایران بود که در سالهای اولیه خود با پخش روزانه ۵ ساعت برنامه برای بینندگان تهرانی فعالیت خود را شروع کرد.

این شبکه با هدف پاسخگویی به نیازهای شهری، اجتماعی، فرهنگی، دینی و سیاسی استان تهران، انعکاس و تبیین مسائل و موضوعات مربوط به آن تأسیس شد. بهروز مفید مدیریت این شبکه را در سالهای نخستین برعهده داشت.