غذای خانگی سه سار چیتگر

زمان پخش اعلام نتایج فصل اول مسابقه عصرجدید - ژولی پولی

زمان پخش اعلام نتایج فصل اول مسابقه عصرجدید

زمان پخش اعلام نتایج فصل اول مسابقه عصرجدید

31 مرداد 1398

زمان شرکت در نظرسنجی مسابقه استعدادیابی عصرجدید برای رای دهی و انتخاب فینالیست نهایی این مسابقه در ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۳۱ مرداد به پایان رسید.

طبق  اطلاع رسانی های انجام شده از سمت صفحه رسمی اینستاگرام مسابقه عصرجدید، پس از ماه ها تلاش تکلیف فینالیست های مسابقه عصرجدید در روز پنجشنبه ۳۱ مرداد ساعت ۱۷:۴۵ مشخص می شود و ویژه برنامه اعلام نتایج فصل اول عصرجدید بر روی آنتن شبکه ۳ سیما خواهد رفت.

سرانجام فردا انتظارها به پایان می رسد از بین پارسا خائف، سعید فتحی روشن، فاطمه عبادی، محمد زارع و دختران نینجا یک نفر فینالیست نهایی این مسابقه شده و جایزه ی ۵۰۰ میلیونی را کسب می کند.

اما شما فکر می کنید چه کسی می تواند فینالیست نهایی اولین مسابقه استعدادیابی در ایران باشد؟؟

پست اینستاگرام مسابقه عصرجدید:

زمان پخش اعلام نتایج فصل اول عصرجدید

🏆❤
پس از ماه‌ها تلاش تکلیف فینالیست‌هاى عصرجدید فردا مشخص مى‌شود.
فردا پنجشنبه، از ساعت ۱۷:۴۵ ویژه‌برنامه زنده اعلام نتایج نخستین فصل برنامه آغاز خواهد شد .
مسابقه فوتبال و اخبار ساعت ۲۲ بنا به روال کنداکتور شبکه ۳ روی آنتن خواهد رفت، بعد از فوتبال و بعد از اخبار، برنامه زنده ادامه پیدا خواهد کرد.
راس ساعت ۲۴ پنجشنبه، سامانه‌های دریافت رای، بسته خواهد شد و برنامه تا پاسی از شب روی آنتن خواهد بود تا در نهایت، قهرمان و استعدادهای دوم تا پنجم به انتخاب مردم ایران مشخص و اعلام شوند.
این ویژه‌برنامه با حضور خواننده‌ها و استندآپ‌کمدین‌های عصرجدید و با اجراهای مهمان به بینندگان انبوه و پر و پاقرص مسابقه بزرگ استعدادیابی ایران، تقدیم خواهد شد.

منتظر اوج هیجان باشید.

فردا پنجشنبه
از ساعت ۱۷:۴۵ در ۳ بخش و به صورت زنده
شبکه سه سیما