زمان بازی های هفته بیست و نهم لیگ برتر+ عکس - ژولی پولی

زمان بازی های هفته بیست و نهم لیگ برتر+ عکس

زمان بازی های هفته بیست و نهم لیگ برتر+ عکس

۳ مرداد ۱۴۰۰

زمان بازی های هفته بیست و نهم لیگ برتر+ عکس را در مجله خبری ژولی پولی مشاهده نمایید.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،  هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال با انجام ۸ بازی به صورت  همزمان امروز یکشنبه برگزار می‌شود. پرسپولیس و سپاهان برای کسب قهرمانی با یکدیگر رقابت می‌کنند و تیم‌های انتهای جدولی هم به دنبال بقاء در لیگ برتر فوتبال هستند.

پرسپولیس – تراکتور/ ورزشگاه آزادی ساعت ۲۱:۱۵:

در یکی از حساس‌ترین دیدارا‌های هفته بیست و نهم لیگ برتر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتور به مصاف هم می‌روند. سرخپوشان پایتخت به دنبال کسب پنجمین قهرمانی متوالی خود در لیگ برتر فوتبال هستند و در آن طرف، تیم تراکتور به دنبال کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا است.

شاگردان گل محمدی هفته گذشته با پیروزی پرگل برابر تیم سقوط کرده ماشین سازی توانستند تفاضل گل خود را نسبت به تیم سپاهان دهند و با ۶۱ امتیاز در صدر جدول رده بندی لیگ برتر قرار بگیرند.

بازی پرسپولیس برابر ماشین سازی با حاشیه‌هایی همراه بود و حامد لک دروازه بان پرسپولیس به علت درگیری لفظی با یک توپ جمع کن  در تبریز به کمیته انضباطی احضار شد. این احتمال وجود دارد که لک با محروم شود در آن صورت رادوشوویچ دروازه بان کروات برابر تراکتور درون دروازه قرار می گیرد.

تیم فوتبال تراکتور با هدایت فیروز کریمی نتایج خوبی گرفته است. این تیم تبریزی در صورت  قرار گرفتن در جایگاه چهارم و قهرمانی استقلال در جام حذفی  سهمیه لیگ قهرمانان آسیا کسب می کند.

شاگردان کریمی هفته گذشته با برتری برابر تیم آلومینیوم اراک با ۴۲ امتیاز در جایگاه چهارم قرار گرفتند. آن‌ها قصد دارند با برتری برابر پرسپولیس  روند رو به رشد خود را ادامه دهند.

آخرین پیروزی تراکتور برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی  به هفته هفتم لیگ چهاردهم بر می گردد. در آن بازی،  تراکتور به برتری ۳ بر یک برابر سرخپوشان پایتخت دست یافت.  تراکتوری‌ها قصد دارند طلسم نبردن  ۲۴۸۴ روزه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی را بشکنند.

کمال کامیابی نیا و علی شجاعی به علت مصدومیت قادر به همراهی پرسپولیس در این بازی نیستند. محمدرضا خانزاده هم به دلیل آسیب دیدگی نمی‌تواند تیم تراکتور را در این بازی همراهی کند.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه یک بر صفر به نفع پرسپولیس به پایان رسید.

سپاهان – ذوب آهن/ ورزشگاه نقش جهان ساعت ۲۱:۱۵:

دربی حساس و مهم اصفهان بین تیم‌های فوتبال  سپاهان و ذوب آهن امروز برگزار می‌شود. کسب پیروزی در دربی اصفهان برای هر ۲ تیم اصفهانی از اهمیت خاصی برخوردار است. طلایی پوشان به دنبال قهرمانی در لیگ برتر هستند و ذوبی‌ها برای بقاء در تلاش می‌کنند.

شاگردان نویدکیا همچنان در کورس رقابت با پرسپولیس برای قهرمانی هستند. آن‌ها قصد دارند با پیروزی در دربی اصفهان سرنوشت قهرمانی را به هفته آخر بکشانند.

تیم ذوب آهن هفته گذشته برابر تیم نساجی مازندران شکست خورد و با  ۲۶ امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار گرفت. شاگردان مجتبی حسینی یکی از کاندیدا‌های سقوط به لیگ دسته یک هستند و نیاز مبرم به ۳ امتیاز دربی اصفهان دارند.

شایان مصلح و کی روش استنلی می‌توانند سپاهان را در دربی اصفهان همراهی کنند.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه ۳ بر یک به نفع سپاهان به پایان رسید.

نساجی مازندران – استقلال/ ورزشگاه وطنی قائمشهر ساعت ۲۱:۱۵:

تیم فوتبال نساجی مازندران هفته گذشته با برتری برابر تیم ذوب آهن توانست در لیگ برتر باقی بماند.

الهامی در مقطعی جزو گزینه‌های سرمربیگری استقلال بود به همین دلیل انگیزه زیادی برای  پیروزی مقابل استقلال دارد.

تیم فوتبال استقلال هفته گذشته با برتری برابر تیم نفت مسجد سلیمان و کسب ۵۳ امتیاز رتبه سوم خود در جدول رده بندی را تثبیت کرد. آبی پوشان پایتخت با وجود مشکلات مدیریتی ۵ هفته متوالی در لیگ برتر شکست نخورده اند و آن‌ها قصد دارند روند رو به رشد خود را در ۲ بازی پایانی هم ادامه بدهند، اما کار سختی در چمن مصنوعی ورزشگاه وطنی قائمشهر دارند.

شاگردان مجیدی به علت اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات خود چند روز تمرین نکردند. آن‌ها منتظر هستند تا وضعیت مدیریتی باشگاه استقلال سر و سامان یابد و دستمزد خود را به طور کامل دریافت کنند.

این احتمال وجود دارد که مجیدی به چند بازیکن اصلی از جمله قایدی، اسماعیلی و رضاوند در بازی با نساجی استراحت دهد. مرادمند هم به احتمال زیاد به علت مصدومیت نمی تواند استقلال را در این بازی همراهی کند.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه یک بر صفر به نفع استقلال به پایان رسید.

مس رفسنجان – پدیده مشهد/ ورزشگاه شهدای رفسنجان ساعت ۲۱:۱۵:

تیم فوتبال مس رفسنجان هفته گذشته با تساوی برابر تیم صنعت نفت آبادان متوقف شد و با ۳۳ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفت.

شرایط جدول رده بندی  به شکلی است که شاگردان محمد ربیعی با خیال راحت به مصا پدیده خواهند رفت.

تیم فوتبال پدیده هفته قبل برابر سپاهان شکست خورد و با ۳۷ امتیاز در جایگاه هشتم قرار گرفت. این تیم  شانس کمی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دارد.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه یک بر صفر به سود مس رفسنجان به پایان رسید.

ماشین سازی – پیکان/ ورزشگاه بنیان دیزل ساعت ۲۱:۳۰:

سقوط تیم فوتبال ماشین سازی به لیگ دسته یک قطعی شده  به همین علت بازی‌های باقی مانده این تیم تبریزی تشریفاتی محسوب می‌شود.

شاگردان اکبرپور هفته گذشته برابر سرخپوشان پایتخت شکست سنگینی متحمل شدند. آن‌ها قصد دارند برای اعاده حیثیت به مصاف تیم پیکان بروند.

تیم فوتبال پیکان  هفته قبل برابر تیم فولاد با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شد و با ۳۷ امتیاز در جایگاه هفتم قرار گرفت.

شاگردان تارتار شانس کمی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا دارند، اما قصد دارند  در ۲ بازی باقی مانده پیروز شوند تا لیگ برتر فوتبال را با موفقیت به پایان برسانند.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه تساوی ۲ – ۲ به پایان رسید.

سایپا – آلومینیوم اراک/ روز یکشنبه ساعت ۲۱:۱۵:

نارنجی پوشان سایپا با هدایت محمدرضا اخباری هفته قبل برابر تیم گل گهر سیرجان شکست خوردند و با ۲۳ امتیاز در جایگاه پانزدهم قرار گرفتند.

تیم سایپا یکی از کاندیدا‌های سقوط به لیگ دسته یک است به همین دلیل این تیم به ۳ امتیاز بازی با آلومینیوم نیاز مبرم دارد.

تیم فوتبال آلومینیوم اراک هفته گذشته در یک بازی جنجالی با نتیجه ۳ بر یک برابر تیم تراکتور شکست خورد و با ۳۷ امتیاز در جایگاه نهم  قرار گرفت.

شاگردان منصوریان ۳ شکست متوالی متحمل شده اند و قصد دارند با برتری برابر سایپا نوار شکست‌های خود را قطع کنند.

علیرضا منصوریان به علت اخراج در بازی با تراکتور  در این بازی محروم است.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه مساوی یک – یک به پایان رسید.

نفت مسجد سلیمان – گل گهر سیرجان/ ساعت ۲۱:۱۵:

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان هفته گذشته برابر استقلال شکست خورد و با ۲۸ امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار گرفت.

شاگردان فکری با ۴ شکست متوالی به منطقه خطر نزدیک شده اند به همین علت با تمام توان به مصاف تیم گل گهر می‌روند.

تیم گل گهر سیرجان هفته گذشته با برتری برابر سایپا با ۴۱ امتیاز در جایگاه پنجم قرار گرفت.

شاگردان قلعه نویی قصد دارند با پیروزی برابر تیم نفت مسجد سلیمان شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا خود را افزایش دهند.

جدال قلعه نویی و فکری مربیان سابق استقلال در این بازی جذاب و دیدنی خواهد بود.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

فولاد – صنعت نفت آبادان/ ساعت ۲۱:۱۵:

دربی جنوب بین تیم‌های فوتبال فولاد و صنعت نفت آبادان برگزار می‌شود. تیم فوتبال فولاد هفته گذشته با نتیجه تساوی یک – یک برابر تیم پیکان متوقف شد. این تیم اهوازی  با ۴۰ امتیاز در جایگاه ششم قرار دارد.

شاگردان نکونام هنوز شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را دارند به همین علت برای کسب پیروزی در دربی جنوب وارد زمین مسابقه می‌شوند.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هفته گذشته به تساوی برابر تیم مس رفسنجان دست یافت و با ۳۴ امتیاز در جایگاه دهم قرار گرفت.

نتیجه دربی جنوب برای تیم صنعت نفت آبادان مهم نیست، اما این تیم برای اعاده حیثیت بازی خواهد کرد.

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه مساوی یک – یک به پایان رسید.