داستان و بازیگران سریال جزیره+ عکس - ژولی پولی

داستان و بازیگران سریال جزیره+ عکس

داستان و بازیگران سریال جزیره+ عکس

۸ تیر ۱۴۰۰

داستان و بازیگران سریال جزیره+ عکس را در مجله خبری ژولی پولی مشاهده نمایید.

جزیره مجموعهٔ نمایشی به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی منوچهر محمدی، محصول سال ۱۴۰۰ است که به صورت اختصاصی از فیلیمو پخش می‌شود.

خلاصه داستان سریال جزیره:

صحرا خبرنگار جسوری که در عشق شکست خورده و تحقیر شده، به دنبال برابری با ارشد شاهنگ، معشوق خود که از خانواده اصیل و ثروتمندی بوده تصمیمات ماجراجویانه ایی میگیرد و وارد روابط تجاری پیچیده‌ای می‌شود که زندگی او و خانواده شاهنگ را دستخوش تغییرات اساسی می‌کند.

بازیگران سریال جزیره:

محمدرضا فروتن

امیر مقاره

هنگامه قاضیانی

میترا حجار

حسام منظور

غزل شاکری

کاظم سیاحی

اکبر زنجانپور

امیر کاظمی

بیوگرافی سیروس مقدم کارگردان سریال جزیره:

سیروس مقدّم زادهٔ ۱ فروردین ۱۳۳۳ در آبادان کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس ایرانی تلویزیون و سینما است که عمده فعالیت‌های او در ساخت مجموعه‌های تلویزیونی صورت گرفته‌است. مجموعهٔ تلویزیونی پایتخت از معروف‌ترین آثار او به‌شمار می‌رود که با طراحی و بازی محسن تنابنده در شش فصل در دههٔ ۱۳۹۰ ساخته شده‌است.

زندگی‌نامه سیروس مقدم:

سیروس مقدم در سال ۱۳۳۳ در آبادان زاده شد. بخاطر شغل پدرش، در کرمانشاه و زاهدان هم مدتی زندگی کرد و بعد از فوت پدرش، دوباره به آبادان برگشت و دیپلم خود را آن‌جا گرفت و سپس با قبولی در دانشگاه به تهران آمد. او فارغ‌التحصیل دبیرستان امیرکبیر آبادان و دانشکدهٔ هنرهای زیبا در رشتهٔ نقاشی است. فعالیتش را از سال ۱۳۵۵ با دستیاری کارگردان و طراحی صحنه و لباس را در مجموعهٔ تلویزیونی دایی جان ناپلئون آغاز کرد. همچنین خواهر او سوسن مقدم در آن مجموعه نقش لیلی دختر دایی جان را ایفا کرد. فعالیت در سینمای حرفه‌ای را از سال ۱۳۶۶ با فیلم ردپایی بر شن به عنوان منشی صحنه آغاز کرد. همچنین او در سریال امام علی دستیار داوود میرباقری نیز بوده‌است. وی همچنین همسر الهام غفوری تهیه‌کننده و پسرخالهٔ ناصر تقوایی کارگردان است.

سیروس مقدم در ۱۸ سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۹۴ ۲۷ سریال ساخته‌است. تهیه‌کنندگی اکثر این سریال‌ها را همسرش الهام غفوری برعهده داشته‌است. مقدم با سریال‌های به سوی افتخار و روزهای زندگی و پلیس جوان به شهرت رسید. از دیگر سریال‌های او می‌توان از اغماء، نرگس، روز حسرت، تاثریا، چاردیواری، میکائیل و پایتخت نام برد.