صحبت های سجاد عبادی درباره فوت آزاده نامداری - ژولی پولی

صحبت های سجاد عبادی درباره فوت آزاده نامداری

صحبت های سجاد عبادی درباره فوت آزاده نامداری

۱۷ فروردین ۱۴۰۰

صحبت های سجاد عبادی درباره فوت همسرش آزاده نامداری را در قسمت حواشی هنرمندان مجله خبری ژولی پولی مشاهده نمایید.

به گزارش ژولی پولی سجاد عبادی، همسر آزاده نامداری که این روزها با حواشی و شایعه‌های زیادی درخصوص زندگی شخصی‌اش روبه‌رو بوده است، صبح دیروز در دادسرای امور جنایی تهران حضور یافت. او هنوز هم شوکه است.

مرد جوانی که رفتن همسرش را هنوز هم باور ندارد. اشک‌ها و عزاداری‌های این مرد حالا در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد و گواهی بر غم سنگین او دارد.

این مرد با بغض گفت: با هیچ رسانه‌ای صحبت نمی‌کنم. از زندگی شخصی من فیلم و عکس منتشر کرده‌اند. حواشی زیادی درست کرده‌اند. شایعه‌های زیادی مطرح شده است. همه را به خدا واگذار می‌کنم.

ما هنوز هم نتوانسته‌ایم با این غم کنار بیاییم. برای همین از رسانه‌ها خواهش می‌کنیم با انتشار مطلب دروغین داغ این خانواده را بیشتر نکنند. ما خانه خراب شده‌ایم.

 من عاشق همسرم بودم

در ادامه او درخصوص روحیه همسرش صحبت‌هایی مطرح کرد و گفت: همسر من سرزنده بود، شاد بود و به زندگی امیدوار بود. اصلا باور نمی‌کنم که این اتفاق افتاده است.

نمی‌دانم چطور با این غم کنار بیایم. تصور می‌کنم که در مصرف دارو زیاده‌روی کرده باشد. اشتباهی دوز بالایی از قرص را خورده است. اصلا نمی‌خواهم باور کنم که چنین اتفاقی افتاده باشد.

مانده‌ام که وقتی گندم بزرگ‌تر شد به او چه بگویم. ما زندگی خوبی داشتیم. هیچ مشکل و اختلاف خاصی نبود. البته اختلافات جزئی در زندگی هر زن و شوهری وجود دارد.

در زندگی ما هم وجود داشت، ولی ما اختلاف بزرگی نداشتیم. من عاشق همسرم بودم. همیشه او را حمایت می‌کردم. در همه لحظات کنارش بودم.

سعی می‌کردم به او آرامش بدهم. برای همین است که این اتفاق را باور نمی‌کنم. من نمی‌دانم چطور بدون او زندگی کنم و حالا مانده‌ام چه کار کنم. رفتن او را باور نکرده‌ام.