تمجید سید صالحی از علی کریمی برای ریاست فدارسیون فوتبال - ژولی پولی

تمجید سید صالحی از علی کریمی برای ریاست فدارسیون فوتبال

تمجید سید صالحی از علی کریمی برای ریاست فدارسیون فوتبال

۶ اسفند ۱۳۹۹

تمجید سید صالحی از علی کریمی برای ریاست فدارسیون فوتبال را در قسمت اخبار ورزشی مجله خبری ژولی پولی مشاهده نمایید.

به گزارش ژولی پولی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مهدی سیدصالحی کارشناس فوتبال ، درباره انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال اظهار کرد: علی کریمی از جنس فوتبال است. او به همراه مهدوی کیا و با مشورت از محمد دادکان می‌توانند به فوتبال کمک کنند و فساد و باند بازی را در فوتبال از بین ببرند.

او ادامه داد: علی کریمی قصد دارد نفراتی را به فدراسیون فوتبال بیاورد که مشکلات فوتبال را درک می‌کنند و زخم خورده فوتبال هستند.

سید صالحی درباره مناظره کاندیدا‌های ریاست فدراسیون فوتبال در تلویزیون اظهار کرد: به نظرم مناظره چیزی برای مردم ندارد، چون مردم در انتخابات فدراسیون فوتبال رای نمی‌دهند. تماشای مناظره برای اعضای هیئت‌های فوتبال و نمایندگان باشگاه‌ها خوب است.

حضور کریمی در فدراسیون فوتبال باعث ایجاد شادابی می شود

او افزود: آجرلو و عزیزی خادم در فوتبال زحمت کشیده اند، اما دوست دارم فردی رئیس فدراسیون فوتبال شود که از جنس فوتبال باشد. علی کریمی از دادکان مشاوره گرفته است. به طور حتم حضور این افراد در فدراسیون فوتبال  باعث می‌شود شادابی به این فدراسیون برگردد.

کریمی می تواند به فوتبال ایران اعتبار بدهد

سید صالحی بیان کرد: علی کریمی فردی شناخته شده در مجامع بین المللی است. او می‌تواند با نهاد‌های اجرایی همانند فیفا و ‌ای اف سی ارتباط برقرار کند و به  فدراسیون فوتبال اعتبار بدهد. کریمی در اروپا بازی کرده است به همین علت او چهره خوبی برای برقراری ارتباط فوتبال ایران با اروپا محسوب می‌شود. علاوه بر این، کریمی سختی‌های زیادی در فوتبال کشیده است و به خوبی می‌داند زیرساختار‌های فوتبال ما مشکل دارد.

کارشناس فوتبال درباره کاندیدا‌های ریاست فدراسیون فوتبال اظهار کرد: عزیزی خادم دوره‌ای در فوتبال بود و کیومرث هاشمی هم سابقه حضور در ریاست کمیته ملی المپیک را دارد. آجرلو هم چندین سال مدیرعامل باشگاه پاس بوده است، اما من شناخت بیشتری از علی کریمی دارم. البته در هیئت فوتبال استان تهران چنین اتفاقی رخ نداد.

کریمی مشکلات پرونده ویلموتس را راحت تر حل می کند

او درباره چالش‌های پیش رو رئیس جدید فدراسیون فوتبال گفت: پرداخت مبلغ قرارداد ویلموتس نیاز به بودجه زیادی دارد. فوتبال کشورمان هم ورشکسته است. به نظرم کریمی یک برند است و با توجه به ارتباطات خوبش می‌تواند مشکلات پرونده  ویلموتس را راحت‌تر حل کند.

سید صالحی درباره اینکه شانس کدام یک از کاندیدا‌ها برای ریاست فدراسیون فوتبال بیشتر است، گفت: هیئت‌های فوتبال استان‌ها در این انتخابات رای می‌دهند و ورزشکاران نقشی در آن ندارند به همین علت ارتباطات قوی در نتیجه انتخابات تاثیر گذار است. امیدوارم بدون لابی گری حق به حقدار برسد.