غذای خانگی سه سار چیتگر

بیوگرافی گابریل پین دستیار فرهاد مجیدی+ عکس - ژولی پولی

بیوگرافی گابریل پین دستیار فرهاد مجیدی+ عکس

بیوگرافی گابریل پین دستیار فرهاد مجیدی+ عکس

13 خرداد 1400

بیوگرافی گابریل پین دستیار فرهاد مجیدی+ عکس را در قسمت اخبار ورزشی مجله خبری ژولی پولی مشاهده نمایید.

گابریل پین متولد ۲۱ ژانویه ۱۹۶۲ ، در ویتوریو ونتو یک مربی فوتبال ایتالیایی است که در حال حاضر دستیار مدیر استقلال در ایران است و یک بازیکن سابق است.

پین بعد از مدت ها فعالیت حرفه ای به عنوان هافبک به مربیگری رسید . به عنوان یک بازیکن، او موفق به کسب اسکودتو و جام بین قاره ای با یوونتوس و یوفا جام برندگان جام ، در جام یوفا و سوپر جام یوفا با پارما . او به عنوان مربی به عنوان دستیار چزاره پراندلی در سمت های مدیر بعنوان مدیر خدمت کرده است.

در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۲۱ ، فرهاد مجیدی ، سرمربی استقلال ، در استوری اینستاگرام خود اعلام کرد که گابریل قصد دارد به عنوان دستیار باشگاه استقلال به او بپیوندد .

دوران حضور به عنوان بازیکن فوتبال:

یوونتوس

سانرمزی

فورلی

پارما

یوونتوس

لاتزیو

پارما

پیاسنزا

دوران حضور به عنوان مربی:

پارما

پارما

فیورنتینا

ایتالیا

گالاتاسرای

والنسیا

النصر

جنوا

فیورنتینا

استقلال

بیوگرافی فرهاد مجیدی:

فرهاد مجیدی قادیکلایی زادهٔ ۱۳ خرداد ۱۳۵۵ فوتبالیست سابق و مربی کنونی ایرانی است. وی اکنون سرمربی‌ تیم استقلال تهران است. مجیدی در ۴۵ بازی ملی ۱۰ گل به ثمر رسانده‌است و گلزنترین بازیکن ایرانی در مسابقات باشگاهی آسیا است. او همچنین سابقه بازی در باشگاه‌های صنایع پارچین، کشاورز، بهمن کرج، استقلال و راپید وین اتریش (نیم فصل) را در کارنامه دارد. مجیدی ۷ سال سابقه حضور در لیگ امارات با تیم‌های الوصل، العین، الاهلی و النصر را دارد و یک سال نیز در تیم الغرافه قطر بازی کرده‌است.

فرهاد مجیدی با تیم العین امارات به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا ۰۳-۲۰۰۲ دست یافت و زننده یکی از گل‌های حساس مرحله نیمه‌پایانی برای این تیم بود.

مجیدی در ۷ آبان ۱۳۹۲ در باشگاه استقلال تهران از دنیای فوتبال به عنوان بازیکن خداحافظی کرد.