خرید انواع گلشیشه

بیوگرافی شیما بخشنده بازیگر و عروسک گردان - ژولی پولی

بیوگرافی شیما بخشنده بازیگر و عروسک گردان

بیوگرافی شیما بخشنده بازیگر و عروسک گردان

۵ آذر ۱۳۹۸

شیما بخشنده یکی از بازیگران جوان و با استعدادی است که پیش از آنکه در زمینه ی بازیگری دیده شود در زمینه ی عروسک گردانی فعالیت می کرد.

این شب ها شاهد نقش آفرینی شیما بخشنده در سریال فوق لیسانسه ها به کارگردانی سروش صحت هستیم که هر شب از شبکه ۳ سیما پخش می شود.

شیما بخشنده در سریال فوق لیسانسه ها در کنار بازیگرانی همچون هوتن شکیبا، نیلوفر هوشمند، امیر کاظمی، امیرحسین رستمی، رویا میرعلمی، بیژن بنفشه خواه، متین ستوده و … به ایفای نقش می پردازد.

اطلاعات چندانی در مورد زندگی شخصی و هنری شیما بخشنده در رسانه ها درج نشده است و ما به همان مختصر اطلاعات موجود از بیوگرافی وی اشاره خواهیم کرد.

وی دارای مدرک کارشناسی رشته نمایش می باشد و فعالیتش در عرصه ی هنر را از سال ۱۳۸۷ شروع کرده است.

شیما بخشنده برای نخستین بار در سریال ستایش ۱ در نقش عاطفه دوست ستایش بازی کرد که پس از ازدواج ستایش (با بازی نرگس محمدی) به رسیدگی و نگهداری از بچه های ستایش پرداخت و …

شیما بخشنده در فصل اول سریال ستایش در کنار بازیگرانی همچون: نرگس محمدی، مهدی پاکدل، داریوش ارجمند، شیوا خونیاگر، زهرا سعیدی، محمود عزیزی، مهدی سلوکی و … به ایفای نقش پرداخت.

وی در مجموعه های چرخ و فلک، بچه های دوستی، من و بابام و باباش، امداد حشرات، سرزمین بوبونی، سرزمین من، آوازخون کوچک، مدرسه نیلوفری به عنوان عروسک گردان همکاری داشته است.

شاخص ترین شخصیتی که شیما بخشنده عروسک گردانی آن را بر عهده داشته، کلاه قرمزی می باشد.

البته وی در سریال کلاه قرمزی، ابتدا عروسک گردان دختر همسایه بود، اما پس از درگذشت دنیا فنی زاده، عروسک گردان کلاه قرمزی شد.

شیما بخشنده جزو علاقمندان به کار در حوزه ی کودک است و در زمینه ی داستان نویسی برای گروه سنی کودک فعالیت می کند.

شیما بخشنده و دخترش

شیما بخشنده و دارای یک دختر است.

آی دی اینستاگرام شیما بخشنده shimabakhshandeh­ می باشد.

ما در مجله خبری ژولی پولی برای شیما بخشنده آرزوی موفقیت روز افزون داریم.