غذای خانگی سه سار چیتگر

احسان قارزی اجرای دوم قسمت ششم مرحله دوم عصرجدید - ژولی پولی

احسان قارزی اجرای دوم قسمت ششم مرحله دوم عصرجدید

احسان قارزی اجرای دوم قسمت ششم مرحله دوم عصرجدید

17 خرداد 1398

قسمت ششم مرحله ی دوم مسابقه ی استعدادیابی عصرجدید امروز جمعه ۱۷ خرداد ساعت ۱۸:۳۰ با اجرای احسان علیخانی و داوری دکتر سید بشیر حسینی، آریا عظیمی نژاد، رویا نونهالی، امین حیایی بر روی آنتن شبکه ۳ سیما رفت.

دومین اجرای قسمت ششم مرحله ی دوم مسابقه ی عصرجدید توسط احسان قارزی که یک معلم است و قطعه ای از کلاس درسش را به صحنه آورد تا به دانش آموزانش الفبا بیاموزد.

احسان قارزی آموزش حروف الفبا را با خوانندگی و آواز سنتی به دانش آموزانش می آموزد و می تواند در آموزش فرزندان ایران زمین تاثیر بسزایی داشته باشد.

احسان قارزی موفق شد سه رای مثبت سید بشیر حسینی، رویا نونهالی و آریا عظیمی نژاد را کسب کند.

پیام حسن نژاد و مهدی عبدالوند در پایان قسمت ششم طبق نظر داوران به عنوان برنده اعلام شدند و باید منتظر آرای مردمی باشند تا در بین ۱۰ نفر مرحله ی نیمه نهایی قرار بگیرند.

افرادی که علاقمند باشند می توانند تا ساعت ۲۰ روز شنبه ۱۸ خرداد از طریق اپلیکیشن روبیکا و یا شماره گیری کد دستوری هر شرکت کننده، استعداد برتر قسمت چهارم مرحله دوم مسابقه استعدادیابی عصرجدید را انتخاب کنند.

شرکت در رای گیری مسابقه استعدادیابی عصرجدید کاملا رایگان می باشد.

حال باید منتظر باشیم و ببینیم طبق رای و نظر مردم رقابت پیام حسن نژاد و مهدی عبدالوند به کجا می انجامد و کدامشان می توانند شانس حضور در فینال مسابقه استعدادیابی عصرجدید را از آن خود کنند.

کد راى به مهدی عبدالوند:
۱۵۰#*۷۸۰*
کد راى پیام حسن نژاد:
۱۵۱#*۷۸۰*


شوخی احسان علیخانی با شاگردان احسان قارزی: