آمار مبتلایان کرونا در ۶ بهمن۹۹ - ژولی پولی

آمار مبتلایان کرونا در ۶ بهمن۹۹

آمار مبتلایان کرونا در ۶ بهمن۹۹

۶ بهمن ۱۳۹۹

آخرین اخبار مربوط به ویروس کرونا را در مجله خبری ژولی پولی دنبال کنید.

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلاء، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ۶ بهمن‌ماه ۹۹ اعلام کرد.

به گزارش ژولی پولی به نقل از خبرگزاری ایمنا، سیما سادات لاری در نشست خبری خود که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، درباره آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ دوشنبه ۶ بهمن‌ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۶ هزار و ۳۰۹ نفر مبتلای جدید شناسایی شده است که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به یک میلیون و ۳۷۹ هزار و ۲۸۶ نفر رسیده است.

وی افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون یک میلیون و ۱۷۱ هزار و ۷۰ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت شمار جان باختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۹۸ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تا کنون ۵۷ هزار و ۴۸۱ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

لاری تصریح کرد: از شمار مبتلایان شناسایی شده، ۶۸۱ نفر بستری‌های بیمارستان به شمار می‌روند و ۴ هزار و ۵۷ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.