آخرین آمار کرونا در کشور+آمار ۲۵ دی کرونا - ژولی پولی

آخرین آمار کرونا در کشور+آمار ۲۵ دی کرونا

آخرین آمار کرونا در کشور+آمار ۲۵ دی کرونا

۲۵ دی ۱۳۹۹

اخبار لحظه به لحظه ویروس کرونا را در مجله خبری ژولی پولی دنبال کنید.

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلاء، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ۲۵ دی‌ماه ۹۹ اعلام کرد.

به گزارش ژولی پولی به نقل از خبرگزاری ایمنا، سیما سادات لاری در نشست خبری خود که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، درباره آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ پنجشنبه ۲۵ دی‌ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور شش هزار و ۴۷۱ نفر مبتلای جدید شناسایی شده است که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به یک میلیون و ۳۱۱ هزار و ۸۱۰ نفر رسیده است.

وی افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون یک میلیون و ۱۰۱ هزار و ۵۹۹ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت شمار جان باختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۸۱ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تا کنون ۵۶ هزار و ۵۳۸ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

لاری تصریح کرد: از شمار مبتلایان شناسایی شده، ۵۳۳ نفر بستری‌های بیمارستان بشمار می‌روند و چهار هزار و ۴۳۷ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.