آخرین آمار کرونا در کشور۱۰+ بهمن۹۹ - ژولی پولی

آخرین آمار کرونا در کشور۱۰+ بهمن۹۹

آخرین آمار کرونا در کشور۱۰+ بهمن۹۹

۱۰ بهمن ۱۳۹۹

آخرین اخبار مربوط به ویروس کرونا در کشور را در مجله خبری زولی پولی دنبال نمایید.

سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلاء، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ۱۰ بهمن‌ماه ۹۹ اعلام کرد.

به گزارش ژولی پولی به نقل از خبرگزاری ایمنا، سیما سادات لاری در نشست خبری خود که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، درباره آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ جمعه ۱۰ بهمن‌ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور ۶ هزار و ۵۷۳ نفر مبتلای جدید شناسایی شده است که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به یک میلیون و ۴۰۵ هزار و ۴۱۴ نفر رسیده است.

وی افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان‌های کشور تاکنون یک میلیون و ۱۹۶ هزار و ۳۷۴ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

سخنگوی وزارت بهداشت شمار جان باختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۷۱ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تا کنون ۵۷ هزار و ۸۰۷ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

لاری تصریح کرد: از شمار مبتلایان شناسایی شده، ۶۵۰ نفر بستری‌های بیمارستان بشمار می‌روند و ۳ هزار و ۹۹۰ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.